Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Stypendia dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych

Stypendia dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych

Stypendia dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych

Powiat Dąbrowski informuje, że można ubiegać się o przyznanie stypendiów dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych uczęszczających do szkół zawodowych w ramach projektu nr RPMP.10.02.02-12-0230/16 „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych".

Celem udzielania stypendiów jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego uczniów szkół zawodowych z obszaru powiatu dąbrowskiego i województwa małopolskiego. Program stypendialny realizowany będzie w latach 2017-2021 na obszarze powiatu dąbrowskiego.

W ramach Programu stypendialnego planuje się przyznanie ok. 7 stypendiów na cele edukacyjne dla uczniów szkół zawodowych rocznie, w wysokości 6 000 zł na ucznia (600 zł miesięcznie).

Powiat dąbrowski planuje przyznać w sumie 28 stypendiów w latach 2017-2021.

Wnioski o przyznanie stypendium należy składać do 20 września 2017 r. pod adresem:

Biuro projektu Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych
Wydział Rozwoju Lokalnego Edukacji i Zdrowia
Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej
ul. Berka Joselewicza 5
33-200 Dąbrowa Tarnowska

w zaklejonej kopercie opatrzonej opisem zawierającym nazwę i adres szkoły, do której uczeń uczęszcza w roku szkolnym 2017/2018, oraz dopisek: „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych - Stypendia".

Regulamin oraz niezbędne załączniki dostępne do pobrania poniżej:

files/aktualnosci/2017/09_Wrzesien/12_Stypendia_dla_uczniow_uzdolnionych_w_zakresie_przedmiotow_zawodowych/loga efs.png 

Dlak/mags

Powiat Dąbrowski informuje, że można ubiegać się o przyznanie stypendiów dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych uczęszczających do szkół zawodowych w ramach projektu nr RPMP.10.02.02-12-0230/16 „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych". Celem udzielania stypendiów jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego uczniów szkół zawodowych z obszaru powiatu dąbrowskiego i województwa małopolskiego. Program stypendialny realizowany będzie w latach 2017-2021 na obszarze powiatu dąbrowskiego. W ramach Programu stypendialnego planuje się przyznanie ok. 7 stypendiów na cele edukacyjne dla uczniów szkół zawodowych rocznie, w wysokości 6 000 zł na ucznia (600 zł miesięcznie). Powiat dąbrowski planuje przyznać w sumie 28 stypendiów w latach 2017-2021. Wnioski o przyznanie stypendium należy składać do 20 września 2017 r. pod adresem: Biuro projektu Powiatowe Centrum Kompetencji ZawodowychWydział Rozwoju Lokalnego Edukacji i ZdrowiaStarostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiejul. Berka Joselewicza 533-200 Dąbrowa Tarnowska w zaklejonej kopercie opatrzonej opisem zawierającym nazwę i adres szkoły, do której uczeń uczęszcza w roku szkolnym 2017/2018, oraz dopisek: „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych - Stypendia". Regulamin oraz niezbędne załączniki dostępne do pobrania poniżej: regulamin udzielania przez Powiat Dąbrowski stypendiów dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych wniosek o przyznanie stypendium oświadczenie o opiece dydaktycznej umowa stypendialna   Dlak/mags