Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Stypendia dla uzdolnionych uczniów z powiatu dąbrowskiego rozdane!

Stypendia dla uzdolnionych uczniów z powiatu dąbrowskiego rozdane!

Stypendia dla uzdolnionych uczniów z powiatu dąbrowskiego rozdane!

W dniu dzisiejszym starosta dąbrowski Lesław Wieczorek wraz z wicestarostą Krzysztofem Brykiem wręczyli stypendia dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych. Stypendium i symboliczne czeki na kwotę 6 tys. zł odebrało 7 uczniów.

W tym roku wpłynęło 13 wniosków. Decyzją komisji stypendialnej przyznane zostały uczniom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu w wysokości 6 tys. zł dla każdego ucznia. To nagroda za ich ciężką pracę, wysokie wyniki i osiągnięcia w nauce – mówi starosta Lesław Wieczorek.

Decyzją komisji stypendialnej w roku szkolnym 2018/2019 stypendia w wysokości 6 tyś. zł otrzymali: Patrycja Kruk, Damian Gądek, Natalia Łabuz, Izabela Tyrcha i Natalia Zych (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Martyna Bednarz i Patrycja Pikul (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu).

Stypendium zostało przyznane w ramach projektu, pn. „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

mags

W dniu dzisiejszym starosta dąbrowski Lesław Wieczorek wraz z wicestarostą Krzysztofem Brykiem wręczyli stypendia dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych. Stypendium i symboliczne czeki na kwotę 6 tys. zł odebrało 7 uczniów. W tym roku wpłynęło 13 wniosków. Decyzją komisji stypendialnej przyznane zostały uczniom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu w wysokości 6 tys. zł dla każdego ucznia. To nagroda za ich ciężką pracę, wysokie wyniki i osiągnięcia w nauce – mówi starosta Lesław Wieczorek. Decyzją komisji stypendialnej w roku szkolnym 2018/2019 stypendia w wysokości 6 tyś. zł otrzymali: Patrycja Kruk, Damian Gądek, Natalia Łabuz, Izabela Tyrcha i Natalia Zych (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Martyna Bednarz i Patrycja Pikul (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu). Stypendium zostało przyznane w ramach projektu, pn. „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. mags