Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Stypendium artystyczne za najlepszy plakat do słów świętego Jana Pawła II

Stypendium artystyczne za najlepszy plakat do słów świętego Jana Pawła II

Stypendium artystyczne za najlepszy plakat do słów świętego Jana Pawła II

Fundacja CORDARE serdecznie zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatów tarnowskiego i dąbrowskiego do udziału w projekcie “ŚWIĘTE SŁOWA”.

Patronat nad tym artystycznym przedsięwzięciem objęli: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Starosta Tarnowski Roman Łucarz oraz Burmistrz Żabna Marta Herduś.

Projekt jest organizowany we współpracy z Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, z okazji 100. rocznicy urodzin świętego Jana Pawła II. Zadaniem uczestników będzie stworzenie plakatu – ilustracji do wybranych słów Jana Pawła II, zawartych w jego wypowiedziach, homiliach lub utworach literackich.

Organizatorzy przewidują nagrodzenie autorów najlepszych prac, w tym ufundowanie stypendium artystycznego CORDARE (1000,00 zł) dla autora jednego plakatu (Grand Prix). Na podsumowanie planowana jest również prezentacja nadesłanych prac w formie wystawy stacjonarnej w żabieńskim Gminnym Centrum Kultury oraz wirtualna galeria plakatów dostępna online.

Szczegóły w Regulaminie projektu zamieszczonym poniżej.

Zapraszamy do udziału w projekcie!

Fundacja CORDARE

Fundacja CORDARE serdecznie zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatów tarnowskiego i dąbrowskiego do udziału w projekcie “ŚWIĘTE SŁOWA”. Patronat nad tym artystycznym przedsięwzięciem objęli: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Starosta Tarnowski Roman Łucarz oraz Burmistrz Żabna Marta Herduś. Projekt jest organizowany we współpracy z Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, z okazji 100. rocznicy urodzin świętego Jana Pawła II. Zadaniem uczestników będzie stworzenie plakatu – ilustracji do wybranych słów Jana Pawła II, zawartych w jego wypowiedziach, homiliach lub utworach literackich. Organizatorzy przewidują nagrodzenie autorów najlepszych prac, w tym ufundowanie stypendium artystycznego CORDARE (1000,00 zł) dla autora jednego plakatu (Grand Prix). Na podsumowanie planowana jest również prezentacja nadesłanych prac w formie wystawy stacjonarnej w żabieńskim Gminnym Centrum Kultury oraz wirtualna galeria plakatów dostępna online. Szczegóły w Regulaminie projektu zamieszczonym poniżej. Zapraszamy do udziału w projekcie! Pliki do pobrania Pobierz plik Karta zgłoszenia do projektu Święte Słowa.pdf Pobierz plik Regulamin projektu Święte Słowa.pdf Fundacja CORDARE