Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Stypendium Sapere Auso dla ucznia z ZSP w Brniu!

Stypendium Sapere Auso dla ucznia z ZSP w Brniu!

W poniedziałek 3 grudnia 2012 roku, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbyła się uroczysta Gala Stypendialna z okazji wręczenia stypendiów SAPERE AUSO - Małopolskiej Fundacji Stypendialnej dla najlepszych uczniów i studentów w roku szkolnym i akademickim 2012/2013.

W tym roku stypendium za szczególne osiągnięcia naukowe, jako jedyny uczeń z powiatu dąbrowskiego, otrzymał Wojciech Rembowski z klasy IV Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu.

Podczas gali zostały również wręczone nagrody w ramach Konkursu na najlepsze prace magisterskie z zakresu przedsiębiorczości, innowacji i rozwoju regionalnego oraz wyróżnieni laureaci konkursów „Małopolska Szkoła z Pasją" i „Mam zawód. Mam fantazję".

Podczas gali wystąpił krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem, świętujący w tym roku 18-lecie swojego istnienia.
Sapere Auso - Małopolska Fundacja Stypendialna została powołana przez Sejmik Województwa Małopolskiego. Jej mottem stały się słowa Sapere Auso, czyli Temu, który odważył się być mądrym. Małopolska Fundacja Stypendialna stawia sobie za cel wspieranie tych wszystkich, którzy zadają sobie trud bycia mądrymi.

opracowanie: ZSP w Brniu

W poniedziałek 3 grudnia 2012 roku, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbyła się uroczysta Gala Stypendialna z okazji wręczenia stypendiów SAPERE AUSO - Małopolskiej Fundacji Stypendialnej dla najlepszych uczniów i studentów w roku szkolnym i akademickim 2012/2013. W tym roku stypendium za szczególne osiągnięcia naukowe, jako jedyny uczeń z powiatu dąbrowskiego, otrzymał Wojciech Rembowski z klasy IV Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu. Podczas gali zostały również wręczone nagrody w ramach Konkursu na najlepsze prace magisterskie z zakresu przedsiębiorczości, innowacji i rozwoju regionalnego oraz wyróżnieni laureaci konkursów „Małopolska Szkoła z Pasją" i „Mam zawód. Mam fantazję". Podczas gali wystąpił krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem, świętujący w tym roku 18-lecie swojego istnienia.Sapere Auso - Małopolska Fundacja Stypendialna została powołana przez Sejmik Województwa Małopolskiego. Jej mottem stały się słowa Sapere Auso, czyli Temu, który odważył się być mądrym. Małopolska Fundacja Stypendialna stawia sobie za cel wspieranie tych wszystkich, którzy zadają sobie trud bycia mądrymi. opracowanie: ZSP w Brniu