Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Stypendyści Prezesa Rady Ministrów z powiatu dąbrowskiego

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów z powiatu dąbrowskiego

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów z powiatu dąbrowskiego

7 grudnia 2022 r. w Delegaturze Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie stypendyści Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2023 z regionu tarnowskiego odebrali swoje dyplomy. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

W gronie wyróżnionych uczniów znaleźli się również uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego, a mianowicie

  • Jakub Irla (I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej)
  • Joanna Foszcz, Faustyna Gajewska i Andrzej Michalczyk (Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej)
  • Wiktoria Bąba, Gabriela Mietelska (Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu)
  • Michał Chrabąszcz, Kamil Grędys, Bartłomiej Koper (Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie)

Prestiżowe wyróżnienie wręczali Małopolska Wicekurator Oświaty Halina Cimer oraz Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Tarnowie Łukasz Drewienkiewicz.

7 grudnia 2022 r. w Delegaturze Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie stypendyści Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2023 z regionu tarnowskiego odebrali swoje dyplomy. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. W gronie wyróżnionych uczniów znaleźli się również uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego, a mianowicie Jakub Irla (I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej) Joanna Foszcz, Faustyna Gajewska i Andrzej Michalczyk (Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej) Wiktoria Bąba, Gabriela Mietelska (Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu) Michał Chrabąszcz, Kamil Grędys, Bartłomiej Koper (Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie) Prestiżowe wyróżnienie wręczali Małopolska Wicekurator Oświaty Halina Cimer oraz Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Tarnowie Łukasz Drewienkiewicz.