Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Sukces Łukasza Platy - ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Sukces Łukasza Platy - ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Sukces Łukasza Platy - ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Tegoroczny finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych odbywał się 5-6 czerwca 2009r. w Trzciance k/ Poznania. Łukasz Plata uczeń IV klasy Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji zdobył III miejsce w eliminacjach centralnych XXXIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku Inżynieria i Ochrona Środowiska .

Łukasz oprócz gratulacji i wielu cennych nagród otrzymał tytuł laureata OWIUR, który uprawnia go do zwolnienia z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik inżynierii środowiska i melioracji oraz wstęp bez rekrutacji na studia kierunkowe w wybranych uczelniach kraju. Gratulacje należą się również pani mgr inż. Alicji Krakowskiej, która przygotowywała ucznia do Olimpiady.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych odbywa się rokrocznie. Najpierw przeprowadzane są eliminacje okręgowe, których zwycięzcy biorą udział w finale krajowym. Nagrodami dla laureatów są indeksy na wybrane uczelnie kierunkowe w Polsce. Kolejna olimpiada za rok. Życzymy więc, aby uczniowie naszej szkoły odnosili kolejne sukcesy.

Tegoroczny finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych odbywał się 5-6 czerwca 2009r. w Trzciance k/ Poznania. Łukasz Plata uczeń IV klasy Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji zdobył III miejsce w eliminacjach centralnych XXXIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku Inżynieria i Ochrona Środowiska . Łukasz oprócz gratulacji i wielu cennych nagród otrzymał tytuł laureata OWIUR, który uprawnia go do zwolnienia z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik inżynierii środowiska i melioracji oraz wstęp bez rekrutacji na studia kierunkowe w wybranych uczelniach kraju. Gratulacje należą się również pani mgr inż. Alicji Krakowskiej, która przygotowywała ucznia do Olimpiady. Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych odbywa się rokrocznie. Najpierw przeprowadzane są eliminacje okręgowe, których zwycięzcy biorą udział w finale krajowym. Nagrodami dla laureatów są indeksy na wybrane uczelnie kierunkowe w Polsce. Kolejna olimpiada za rok. Życzymy więc, aby uczniowie naszej szkoły odnosili kolejne sukcesy.