1. Sukces Gimnazjum w Gruszowie Wielkim w halowej piłce nożnej dziewcząt

Sukces Gimnazjum w Gruszowie Wielkim w halowej piłce nożnej dziewcząt

W dniu 18 listopada 2008r. odbyła się w Tarnowie Gimnazjada Młodzieży w halowej piłce nożnej dziewcząt na szczeblu rejonowym. Powiat Dąbrowski reprezentowała drużyna dziewcząt z Gimnazjum nr 3 w Gruszowie Wielkim.Po wygranych meczach z drużyną w Tarnowie (6:2) oraz Wojnicza (2:0) dziewczęta z Gruszowa Wielkiego zajęły I miejsce i wywalczyły awans do reprezentowania naszego powiatu w województwie.