Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Sukces uczennicy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Sukces uczennicy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Sukces uczennicy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

18 grudnia 2008r. odbyło się wręczenie nagród z Małopolskiego Konkursu Czytelniczo-Recytatorskiego "Życie i twórczość Zbigniewa Herberta". Konkurs zorganizowany został przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie i był adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa małopolskiego.

Wzięło w nim udział 94 uczestników. Składał się z dwóch części: recytacji dowolnie wybranego wiersza Zbigniewa Herberta oraz testu sprawdzającego wiedzę z życia i twórczości poety .

Zespół Szkół Ponadgimnazjlanych nr 1 w konkursie reprezentowała Anna Kozioł, która zajęła II miejsce!!
Gratulujemy Annie i Opiekunowi którym jest Pani Dyrektor ZSP nr 1 dr Marta Chrabąszcz.

źródło: Zespół Szkół Ponadgimnazjlanych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

18 grudnia 2008r. odbyło się wręczenie nagród z Małopolskiego Konkursu Czytelniczo-Recytatorskiego "Życie i twórczość Zbigniewa Herberta". Konkurs zorganizowany został przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie i był adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa małopolskiego. Wzięło w nim udział 94 uczestników. Składał się z dwóch części: recytacji dowolnie wybranego wiersza Zbigniewa Herberta oraz testu sprawdzającego wiedzę z życia i twórczości poety . Zespół Szkół Ponadgimnazjlanych nr 1 w konkursie reprezentowała Anna Kozioł, która zajęła II miejsce!!Gratulujemy Annie i Opiekunowi którym jest Pani Dyrektor ZSP nr 1 dr Marta Chrabąszcz. źródło: Zespół Szkół Ponadgimnazjlanych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG