Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Sukces uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Sukces uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Sukces uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Artur Bożek i Damian Morawiec uczniowie Technikum Budowlanego Zespołu Szkół Ponagimnazjalnych w Brniu zakwalifikowali się do Zawodów Okręgowych XXII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, natomiast Marek Bigos uczeń Technikum Agrobiznesu zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia na kolejnych etapach Olimpiady. Gratulujemy również opiekunom mgr inż. Agacie Dziedzic – Stolińskiej oraz mgr Krzysztofowi Kozaczce.

opracowanie: ZSP w Brniu

Artur Bożek i Damian Morawiec uczniowie Technikum Budowlanego Zespołu Szkół Ponagimnazjalnych w Brniu zakwalifikowali się do Zawodów Okręgowych XXII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, natomiast Marek Bigos uczeń Technikum Agrobiznesu zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia na kolejnych etapach Olimpiady. Gratulujemy również opiekunom mgr inż. Agacie Dziedzic – Stolińskiej oraz mgr Krzysztofowi Kozaczce. opracowanie: ZSP w Brniu