1. Sukces uczniów z ZSP w Brniu

Sukces uczniów z ZSP w Brniu

W dniu 18 – 19 kwietnia w Warszawie w szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbyły się eliminacje okręgowe XXXII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w ośmiu blokach tematycznych. W bloku Inżynieria i Ochrona Środowiska szkołę i powiat dąbrowski reprezentowali uczniowie III klasy Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji ( Mateusz Woźniak, Anna Pyzik, Łukasz Plata ) z ZSP w Brniu odnosząc po raz kolejny sukces. Uczeń Mateusz Woźniak zajął 2 miejsce i zakwalifikował się na eliminacje centralne, które odbędą się w dniach 7 – 9 czerwca 2008 roku na Uniwersytecie Przyrodniczo –Technicznym we Wrocławiu. Uczniów do olimpiady od wielu lat przygotowuje mgr inż. Alicja Krakowska. Matuszowi gratulujemy i życzymy powodzenia na finale ogólnopolskim, by powtórzył sukces ubiegłorocznych kolegów, którzy zajęli I i II miejsce.