Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Sukces uczniów z ZSP w Brniu

Sukces uczniów z ZSP w Brniu

Sukces uczniów z ZSP w Brniu

Uczniowie klasy IV Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu - Wojciech Rembowski oraz Grzegorz Kusek - wygrali eliminacje okręgowe XXXVII Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym Ochrona i Inżynieria Środowiska, zajmując odpowiednio I i II miejsce. Pomimo dużej konkurencji, wielki sukces odniósł też Karol Wąsik (również IV TIŚiM) zajmując VII miejsce.

W tym roku w etapie okręgowym organizowanym i nadzorowanym przez SGGW wzięło udział około 200 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Selekcja uczniów do następnego etapu dokonywana była na podstawie testu (składającego się z 60 pytań) oraz na podstawie wykonanych 3 zadań praktycznych.

Eliminacje centralne, na których uczniowie naszej szkoły powalczą o najwyższe miejsca podium, odbędą się 7-8 czerwca również w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Do Olimpiady uczniów przygotowywała mgr inż. Alicja Krakowska.

Uczniowie klasy IV Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu - Wojciech Rembowski oraz Grzegorz Kusek - wygrali eliminacje okręgowe XXXVII Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym Ochrona i Inżynieria Środowiska, zajmując odpowiednio I i II miejsce. Pomimo dużej konkurencji, wielki sukces odniósł też Karol Wąsik (również IV TIŚiM) zajmując VII miejsce. W tym roku w etapie okręgowym organizowanym i nadzorowanym przez SGGW wzięło udział około 200 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Selekcja uczniów do następnego etapu dokonywana była na podstawie testu (składającego się z 60 pytań) oraz na podstawie wykonanych 3 zadań praktycznych. Eliminacje centralne, na których uczniowie naszej szkoły powalczą o najwyższe miejsca podium, odbędą się 7-8 czerwca również w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Do Olimpiady uczniów przygotowywała mgr inż. Alicja Krakowska.