Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Sukces ucznia PCEiKZ w Szczucinie w konkursie młodzieży OHP

Sukces ucznia PCEiKZ w Szczucinie w konkursie młodzieży OHP

Sukces ucznia PCEiKZ w Szczucinie w konkursie młodzieży OHP

Uczeń Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie Tomasz Wawrzynek reprezentując 6-24 Hufiec Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej zajął II miejsce w XI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP. Będzie on reprezentował Małopolską WK podczas etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie.

Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie przeprowadziła 23 lutego XI Wojewódzki Konkurs Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP, w którym wzięło udział 16 uczestników.

Konkurs, który odbył się w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Lanckoronie otworzył Wojewódzki Komendant OHP Krzysztof Świerczek. Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwała komisja w składzie: Grzegorz Turek (nauczyciel informatyki w Zespole Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie), Jacek Doniec (informatyk z Małopolskiej WK OHP) oraz Ewa Opałek-Śnieg (kierownik Zespołu ds. kształcenia i wychowania WK). 

Wyniki XI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP:

  • I miejsce - Kamil Kukułka z 6-8 Hufca Pracy w Krakowie, II
  • II miejsce - Tomasz Wawrzynek z 6-24 Hufca Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej (Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie)
  • II miejsce - Konrad Klaja z 6-4 Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Trzebini
  • IV miejsce - Mateusz Węglarczyk z 6-36 Hufca Pracy w Skomielnej Białej
files/aktualnosci/2016/02_Luty/26_Sukces_ucznia_PCEiKZ_w_Szczucinie_w_konkursie_Mlodziezy_OHP/0000040447.JPG files/aktualnosci/2016/02_Luty/26_Sukces_ucznia_PCEiKZ_w_Szczucinie_w_konkursie_Mlodziezy_OHP/0000040448.jpg
 Wspólne zdjęcie laureatów konkursu z Wojewódzkim Komendantem OHP Krzysztofem Świerczkiem oraz przedstawicielami komisji konkursowej: Grzegorzem Turkiem i Jackiem Dońcem (fot. www.ohp.pl) Dyplomy i nagrody wręcza Wojewódzki Komendant OHP Krzysztof Świerczek  (fot. www.ohp.pl)

Laureaci, z rąk Wojewódzkiego Komendanta OHP Krzysztofa Świerczka, otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Głównym zadaniem uczestników Konkursu było przedstawienie i obrona samodzielnie przygotowanej pracy konkursowej z zastosowaniem technologii informatycznych. Dominowały prezentacje multimedialne i samodzielnie utworzone strony internetowe. Podczas konkursu młodzi informatycy musieli wykazać się zarówno umiejętnościami praktycznymi, jak i wiedzą teoretyczną rozwiązując test zawierający zagadnienia z dziedziny informatyki.

 źródło: www.ohp.pl

Uczeń Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie Tomasz Wawrzynek reprezentując 6-24 Hufiec Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej zajął II miejsce w XI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP. Będzie on reprezentował Małopolską WK podczas etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie. Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie przeprowadziła 23 lutego XI Wojewódzki Konkurs Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP, w którym wzięło udział 16 uczestników. Konkurs, który odbył się w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Lanckoronie otworzył Wojewódzki Komendant OHP Krzysztof Świerczek. Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwała komisja w składzie: Grzegorz Turek (nauczyciel informatyki w Zespole Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie), Jacek Doniec (informatyk z Małopolskiej WK OHP) oraz Ewa Opałek-Śnieg (kierownik Zespołu ds. kształcenia i wychowania WK).  Wyniki XI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP: I miejsce - Kamil Kukułka z 6-8 Hufca Pracy w Krakowie, II II miejsce - Tomasz Wawrzynek z 6-24 Hufca Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej (Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie) II miejsce - Konrad Klaja z 6-4 Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Trzebini IV miejsce - Mateusz Węglarczyk z 6-36 Hufca Pracy w Skomielnej Białej  Wspólne zdjęcie laureatów konkursu z Wojewódzkim Komendantem OHP Krzysztofem Świerczkiem oraz przedstawicielami komisji konkursowej: Grzegorzem Turkiem i Jackiem Dońcem (fot. www.ohp.pl) Dyplomy i nagrody wręcza Wojewódzki Komendant OHP Krzysztof Świerczek  (fot. www.ohp.pl) Laureaci, z rąk Wojewódzkiego Komendanta OHP Krzysztofa Świerczka, otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Głównym zadaniem uczestników Konkursu było przedstawienie i obrona samodzielnie przygotowanej pracy konkursowej z zastosowaniem technologii informatycznych. Dominowały prezentacje multimedialne i samodzielnie utworzone strony internetowe. Podczas konkursu młodzi informatycy musieli wykazać się zarówno umiejętnościami praktycznymi, jak i wiedzą teoretyczną rozwiązując test zawierający zagadnienia z dziedziny informatyki.  źródło: www.ohp.pl