Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Sukcesy tancerek „VOCE” na Międzynarodowy Festiwalu w Wasilkowie

Sukcesy tancerek „VOCE” na Międzynarodowy Festiwalu w Wasilkowie

Sukcesy tancerek „VOCE” na Międzynarodowy Festiwalu w Wasilkowie

48. Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego w Wasilkowie k. Białegostoku 26-27 czerwca był bardzo szczęśliwy dla młodziutkich tancerek z zespołu „Voce” działającego w Dąbrowskim Domu Kultury.

Formacja pod wodzą Pawła Potępy (choreograf) i Agnieszki Świątek (kierowniczka) zajęła w kategorii „free syle” I miejsce, nawiązując tym samym do pięknej, ponad 15-letniej historii sukcesów i osiągnięć artystycznych tego zespołu.

Duet Maja Sternal i Klara Masłoń zdobyły II miejsce w kat. duetów do 11 lat.

Sukcesy cieszą podwójnie, gdyż był to pierwszy udział tancerek z Dąbrowy Tarnowskiej w jakimkolwiek przeglądzie po przerwie pandemicznej i po przebudowie zespołu (wymiana pokoleniowa). Bardzo dobrze wróży to na przyszłość i stanowi bazę rozwoju formacji po wakacjach.

DDK

48. Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego w Wasilkowie k. Białegostoku 26-27 czerwca był bardzo szczęśliwy dla młodziutkich tancerek z zespołu „Voce” działającego w Dąbrowskim Domu Kultury. Formacja pod wodzą Pawła Potępy (choreograf) i Agnieszki Świątek (kierowniczka) zajęła w kategorii „free syle” I miejsce, nawiązując tym samym do pięknej, ponad 15-letniej historii sukcesów i osiągnięć artystycznych tego zespołu. Duet Maja Sternal i Klara Masłoń zdobyły II miejsce w kat. duetów do 11 lat. Sukcesy cieszą podwójnie, gdyż był to pierwszy udział tancerek z Dąbrowy Tarnowskiej w jakimkolwiek przeglądzie po przerwie pandemicznej i po przebudowie zespołu (wymiana pokoleniowa). Bardzo dobrze wróży to na przyszłość i stanowi bazę rozwoju formacji po wakacjach. DDK