Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. System Państwowego Ratownictwa Medycznego

System Państwowego Ratownictwa Medycznego

System Państwowego Ratownictwa Medycznego

Aktualnie trwają prace planistyczne nad projektem aktualizacji „Wojewódzkiego planu działania systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego” opracowanym zgodnie z ustawą z dnia 8 września 2006r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz. U. Nr 191, poz. 1410 z późn. zm.).

Tekst projektu aktualizacji w.w. planu wraz z załącznikami, znajduje się na stronie internetowej www.malopolska.uw.gov.pl, pod ściżką: BIP – Administracja – Programy – Obowiązujący Wojewódzki plan działania systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego – projekt aktualizacji z 13 czerwca 2013r.

Ewentualne uwagi i wnioski prosimy przesłać do Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej na adres e-mail: zk@powiatdabrowski.pl w terminie do 1 lipca 2013r.

Opracowano: Referat Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych

Aktualnie trwają prace planistyczne nad projektem aktualizacji „Wojewódzkiego planu działania systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego” opracowanym zgodnie z ustawą z dnia 8 września 2006r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz. U. Nr 191, poz. 1410 z późn. zm.). Tekst projektu aktualizacji w.w. planu wraz z załącznikami, znajduje się na stronie internetowej www.malopolska.uw.gov.pl, pod ściżką: BIP – Administracja – Programy – Obowiązujący Wojewódzki plan działania systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego – projekt aktualizacji z 13 czerwca 2013r. Ewentualne uwagi i wnioski prosimy przesłać do Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej na adres e-mail: zk@powiatdabrowski.pl w terminie do 1 lipca 2013r. Opracowano: Referat Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG