Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szanowne Grono Pedagogiczne, Droga Młodzieży

Szanowne Grono Pedagogiczne, Droga Młodzieży

Szanowne Grono Pedagogiczne, Droga Młodzieży

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2006/2007 pragniemy złożyć wszystkim Uczniom życzenia wytrwałości, wielu sukcesów w nauce, a także prawdziwej radości czerpanej ze zgłębiania tajników wiedzy.

Wszystkim Nauczycielom życzymy zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz niewyczerpanej cierpliwości do swoich uczniów.

Pracownikom administracji i obsługi życzymy, aby był to rok pełen sukcesów i satysfakcji osobistych, zawodowych i szkolnych.

Życzenia składają:
Przewodniczący Rady Powiatu - Andrzej Kita
Starosta Powiatu Dąbrowskiego - Krzysztof Kaczmarski

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2006/2007 pragniemy złożyć wszystkim Uczniom życzenia wytrwałości, wielu sukcesów w nauce, a także prawdziwej radości czerpanej ze zgłębiania tajników wiedzy. Wszystkim Nauczycielom życzymy zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz niewyczerpanej cierpliwości do swoich uczniów. Pracownikom administracji i obsługi życzymy, aby był to rok pełen sukcesów i satysfakcji osobistych, zawodowych i szkolnych. Życzenia składają:Przewodniczący Rady Powiatu - Andrzej KitaStarosta Powiatu Dąbrowskiego - Krzysztof Kaczmarski