Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szanowne Grono Pedagogiczne, Droga Młodzieży

Szanowne Grono Pedagogiczne, Droga Młodzieży

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2006/2007 pragniemy złożyć wszystkim Uczniom życzenia wytrwałości, wielu sukcesów w nauce, a także prawdziwej radości czerpanej ze zgłębiania tajników wiedzy.

Wszystkim Nauczycielom życzymy zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz niewyczerpanej cierpliwości do swoich uczniów.

Pracownikom administracji i obsługi życzymy, aby był to rok pełen sukcesów i satysfakcji osobistych, zawodowych i szkolnych.

Życzenia składają:
Przewodniczący Rady Powiatu - Andrzej Kita
Starosta Powiatu Dąbrowskiego - Krzysztof Kaczmarski

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2006/2007 pragniemy złożyć wszystkim Uczniom życzenia wytrwałości, wielu sukcesów w nauce, a także prawdziwej radości czerpanej ze zgłębiania tajników wiedzy. Wszystkim Nauczycielom życzymy zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz niewyczerpanej cierpliwości do swoich uczniów. Pracownikom administracji i obsługi życzymy, aby był to rok pełen sukcesów i satysfakcji osobistych, zawodowych i szkolnych. Życzenia składają:Przewodniczący Rady Powiatu - Andrzej KitaStarosta Powiatu Dąbrowskiego - Krzysztof Kaczmarski