Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szansa na niezwykły spektakl teatralny w powiecie dąbrowskim

Szansa na niezwykły spektakl teatralny w powiecie dąbrowskim

Szansa na niezwykły spektakl teatralny w powiecie dąbrowskim

Ona, Bianka (Magdalena Walach) rozdarta pomiędzy względami dwóch adoratorów, tryskających inteligentnym humorem i wyszukanymi podstępami w celu zdobycia kobiety, nie wie do czego posuną się mężczyźni?

Nie dajcie się zwieść klasycznej oprawie! Romanca to przewrotna, brawurowa komedia współczesna! Podwyższony poziom adrenaliny, zaskakująca akcja, prawda przekazu, o jaką zwykle zabiegają twórcy filmowi sprawiają, iż sztuka aktora Jacka Chmielnika („Vabank", "Kingsajz") jest wyjątkowa! Pełna niecodziennych, momentami akrobatycznych wyzwań, niepozbawiona pikantnego humoru i namiętności, jednocześnie skłaniająca do głębszych przemyśleń w poszukiwaniu piękna i prawdy.

Ognisty ruch sceniczny Jarosława Stańka („Kochaj i tańcz", "You can Dance"), a także dopełniająca całość zmysłowa oprawa muzyczna sprawią, że spektakl stanie się niezapomnianą przygodą.

Występują: MAGDALENA WALACH, MARCEL WIERCICHOWSKI, PAWEŁ OKRASKA.

Spektakl zostanie pokazany na scenie Dąbrowskiego Domu Kultury – pod warunkiem wcześniejszej sprzedaży biletów – 3 kwietnia o godz.18:00 (przedsprzedaż biletów w cenie 58 zł w sekretariacie DDK w godz.8:00-15:00 lub kasie kina 15:30-20:00).

Więcej na: www.facebook.com/spektaklRomanca

files/aktualnosci/2016/02_Luty/23_ Szansa_na_niezwykly_spektakl_teatralny_w_powiecie_dabrowskim/Romanca plakat duzy bez paska.jpg

DDK

Ona, Bianka (Magdalena Walach) rozdarta pomiędzy względami dwóch adoratorów, tryskających inteligentnym humorem i wyszukanymi podstępami w celu zdobycia kobiety, nie wie do czego posuną się mężczyźni? Nie dajcie się zwieść klasycznej oprawie! Romanca to przewrotna, brawurowa komedia współczesna! Podwyższony poziom adrenaliny, zaskakująca akcja, prawda przekazu, o jaką zwykle zabiegają twórcy filmowi sprawiają, iż sztuka aktora Jacka Chmielnika („Vabank", "Kingsajz") jest wyjątkowa! Pełna niecodziennych, momentami akrobatycznych wyzwań, niepozbawiona pikantnego humoru i namiętności, jednocześnie skłaniająca do głębszych przemyśleń w poszukiwaniu piękna i prawdy. Ognisty ruch sceniczny Jarosława Stańka („Kochaj i tańcz", "You can Dance"), a także dopełniająca całość zmysłowa oprawa muzyczna sprawią, że spektakl stanie się niezapomnianą przygodą. Występują: MAGDALENA WALACH, MARCEL WIERCICHOWSKI, PAWEŁ OKRASKA. Spektakl zostanie pokazany na scenie Dąbrowskiego Domu Kultury – pod warunkiem wcześniejszej sprzedaży biletów – 3 kwietnia o godz.18:00 (przedsprzedaż biletów w cenie 58 zł w sekretariacie DDK w godz.8:00-15:00 lub kasie kina 15:30-20:00). Więcej na: www.facebook.com/spektaklRomanca DDK