Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szczepienie lisów przeciwko wściekliźnie na terenie powiatu dąbrowskiego

Szczepienie lisów przeciwko wściekliźnie na terenie powiatu dąbrowskiego

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o mającej wkrótce nastąpić, akcji ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących, przeciwko wściekliźnie, na terenie Małopolski.
Mieszkańcy powiatu dąbrowskiego powinni zapoznać się z zaleceniami dotyczącymi zastosowania środków ostrożności, w okresie zrzutu szczepionki.
Zrzucanie szczepionki z samolotów nastąpi w okresie od 1 do 10 września br. Szczegółowych informacji dot. szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie udziela Powiatowy Lekarz Weterynarii w Dąbrowie Tarnowskiej.


Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o mającej wkrótce nastąpić, akcji ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących, przeciwko wściekliźnie, na terenie Małopolski.Mieszkańcy powiatu dąbrowskiego powinni zapoznać się z zaleceniami dotyczącymi zastosowania środków ostrożności, w okresie zrzutu szczepionki.Zrzucanie szczepionki z samolotów nastąpi w okresie od 1 do 10 września br. Szczegółowych informacji dot. szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie udziela Powiatowy Lekarz Weterynarii w Dąbrowie Tarnowskiej.