Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szczepimy się z KGW Smęgorzów

Szczepimy się z KGW Smęgorzów

Szczepimy się z KGW Smęgorzów

Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów zaprasza na piknik rodzinny organizowany pod hasłem "Szczepimy się" w ramach Rządowego Programu "#SzczepimySię z KGW”, który odbędzie się 22 sierpnia 2021 roku na stadionie sportowym w Smęgorzowie.


Podczas pikniku będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką przeciw COVID-19  Janssen (Johnson & Johnson), która podawana będzie w Punkcie Szczepień na stadionie sportowym w Smęgorzowie w godzinach 14:00 – 19:00.

W programie pikniku zaplanowano konkursy i zabawy z nagrodami dla dzieci, pokaz ratownictwa medycznego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Smęgorzowie, zajęcia taneczne, występ zespołu muzycznego, atrakcje dla dzieci oraz strefę gastronomiczną.

Dla osób zaszczepionych podczas pikniku czekają niespodzianki!

 

Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów zaprasza na piknik rodzinny organizowany pod hasłem "Szczepimy się" w ramach Rządowego Programu "#SzczepimySię z KGW”, który odbędzie się 22 sierpnia 2021 roku na stadionie sportowym w Smęgorzowie. Podczas pikniku będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką przeciw COVID-19  Janssen (Johnson & Johnson), która podawana będzie w Punkcie Szczepień na stadionie sportowym w Smęgorzowie w godzinach 14:00 – 19:00. W programie pikniku zaplanowano konkursy i zabawy z nagrodami dla dzieci, pokaz ratownictwa medycznego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Smęgorzowie, zajęcia taneczne, występ zespołu muzycznego, atrakcje dla dzieci oraz strefę gastronomiczną. Dla osób zaszczepionych podczas pikniku czekają niespodzianki!