Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szczucińska mistrzyni Polski szkoli młodych sportowców

Szczucińska mistrzyni Polski szkoli młodych sportowców

Szczucińska mistrzyni Polski szkoli młodych sportowców

Mieszkanka naszego powiatu Anna Dulak, zdobyła złote medale podczas Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w badmintonie.

Anna Dulak, która na co dzień pracuje w Gimnazjum w Szczucinie i jest również trenerką w Uczniowskim Międzyszkolnym Klubie Sportowym JUNIS w Szczucinie, na mistrzostwach w Zagnańsku w swojej kategorii wiekowej po ciężkich bojach wywalczyła złoty medal w grze mieszanej i złoty medal w grze podwójnej.

Gratulujemy mieszkance naszego powiatu i cieszymy się bardzo, że aktualna Mistrzyni Nauczycieli i Pracowników Oświaty w badmintonie wychowuje nowe pokolenie sportowców na Powiślu Dąbrowskim.

Więcej informacji o aktualnych sukcesach zawodników UMKS JUNIS w Szczucinie na stronie www.junisszczucin.c0.pl

Mieszkanka naszego powiatu Anna Dulak, zdobyła złote medale podczas Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w badmintonie. Anna Dulak, która na co dzień pracuje w Gimnazjum w Szczucinie i jest również trenerką w Uczniowskim Międzyszkolnym Klubie Sportowym JUNIS w Szczucinie, na mistrzostwach w Zagnańsku w swojej kategorii wiekowej po ciężkich bojach wywalczyła złoty medal w grze mieszanej i złoty medal w grze podwójnej. Gratulujemy mieszkance naszego powiatu i cieszymy się bardzo, że aktualna Mistrzyni Nauczycieli i Pracowników Oświaty w badmintonie wychowuje nowe pokolenie sportowców na Powiślu Dąbrowskim. Więcej informacji o aktualnych sukcesach zawodników UMKS JUNIS w Szczucinie na stronie www.junisszczucin.c0.pl