1. Szkółka Piłkarska Football Academy Dąbrowa Tarnowska ogłasza nowy nabór

Szkółka Piłkarska Football Academy Dąbrowa Tarnowska ogłasza nowy nabór

Dąbrowska Football Academy w tym roku obchodzi już 7 urodziny – DOŁĄCZ DO NICH!

Football Academy jest innowacyjną, dynamicznie rozwijającą się siecią szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży. Oferuje najmłodszym zawodnikom i zawodniczkom przede wszystkim treningi piłkarskie przez zabawę oraz edukację przez sport w duchu zasad fair play. Podstawową jej misją jest budowa idealnego dla rozwoju dziecka - bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni. Football Academy jest jedyną szkółką piłkarska na terenie naszego powiatu posiadającą Certyfikat Brązowy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Dąbrowska Football Academy w tym roku obchodzi już 7 urodziny – DOŁĄCZ DO NICH! Szczegółowych informacji na temat zapisów udziela Robert Antosz -  tel. 668 900 917.