Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szkółka Piłkarska Football Academy Dąbrowa Tarnowska ogłasza nowy nabór

Szkółka Piłkarska Football Academy Dąbrowa Tarnowska ogłasza nowy nabór

Szkółka Piłkarska Football Academy Dąbrowa Tarnowska ogłasza nowy nabór

Football Academy jest innowacyjną, dynamicznie rozwijającą się siecią szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży. Oferuje najmłodszym zawodnikom i zawodniczkom przede wszystkim treningi piłkarskie przez zabawę oraz edukację przez sport w duchu zasad fair play.

Podstawową jej misją jest budowa idealnego dla rozwoju dziecka - bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni.

Football Academy jest jedyną szkółką piłkarska na terenie naszego powiatu posiadającą Certyfikat Brązowy Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Dąbrowska Football Academy w tym roku obchodzi już 7 urodziny – DOŁĄCZ DO NICH!

Szczegółowych informacji na temat zapisów udziela Robert Antosz -  tel. 668 900 917.

Football Academy jest innowacyjną, dynamicznie rozwijającą się siecią szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży. Oferuje najmłodszym zawodnikom i zawodniczkom przede wszystkim treningi piłkarskie przez zabawę oraz edukację przez sport w duchu zasad fair play. Podstawową jej misją jest budowa idealnego dla rozwoju dziecka - bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni. Football Academy jest jedyną szkółką piłkarska na terenie naszego powiatu posiadającą Certyfikat Brązowy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Dąbrowska Football Academy w tym roku obchodzi już 7 urodziny – DOŁĄCZ DO NICH! Szczegółowych informacji na temat zapisów udziela Robert Antosz -  tel. 668 900 917.