Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szkoły przygotowują się do nowego roku szkolnego

Szkoły przygotowują się do nowego roku szkolnego

Szkoły przygotowują się do nowego roku szkolnego

Okres wakacji to dla samorządu powiatowego czas na przeprowadzenie inwestycji i remontów w szkołach i placówkach oświatowych. Część szkół czas remontów ma już za sobą i czeka na rozpoczęcie roku szkolnego, natomiast w niektórych, ze względu na wielkość inwestycji, prace jeszcze trwają. 

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej wykonywane jest odwodnienie budynku szkoły wraz z przepompownią wód. Prace wykonywane wewnątrz budynku dobiegają końca, natomiast prace prowadzone na zewnątrz szkoły, niestety nie będą ukończone na dzień 1 września, ale teren zostanie odpowiednio zabezpieczony, aby młodzież bezpiecznie poruszała się po posesji przylegającej do szkoły. Ponadto wewnątrz budynku ukończono  remont dwóch sal lekcyjnych łącznie z cyklinowaniem i lakierowaniem parkietu oraz drobne naprawy związane z codziennym użytkowaniem budynku oraz jego wyposażenia.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przeprowadzono remont schodów wejściowych od strony boiska.Odnowiono również salę, w której prowadzi się zajęcia z edukacji dla bezpieczeństwa oraz pracownię komputerową. Odmalowano również linie na parkiecie sali gimnastycznej oraz przeprowadzono remont sanitariatów na parterze.

W kilku salach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu została już wykonana wylewka, na którą w najbliższych dniach zostanie położona termozgrzewalna wykładzina PCV.

W funkcjonującym jeszcze do sierpnia br. Zespole Szkół Ponadgimnzjalnych w Szczucinie a od 1 września 2013r. Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie wyremontowano pomieszczenia na potrzeby funkcjonowania Punktu Konsultacyjnego Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Koszty tych prac wynoszą ponad 250 tys. zł i pokrywane są ze środków własnych samorządu powiatowego.

Okres wakacji to dla samorządu powiatowego czas na przeprowadzenie inwestycji i remontów w szkołach i placówkach oświatowych. Część szkół czas remontów ma już za sobą i czeka na rozpoczęcie roku szkolnego, natomiast w niektórych, ze względu na wielkość inwestycji, prace jeszcze trwają.  W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej wykonywane jest odwodnienie budynku szkoły wraz z przepompownią wód. Prace wykonywane wewnątrz budynku dobiegają końca, natomiast prace prowadzone na zewnątrz szkoły, niestety nie będą ukończone na dzień 1 września, ale teren zostanie odpowiednio zabezpieczony, aby młodzież bezpiecznie poruszała się po posesji przylegającej do szkoły. Ponadto wewnątrz budynku ukończono  remont dwóch sal lekcyjnych łącznie z cyklinowaniem i lakierowaniem parkietu oraz drobne naprawy związane z codziennym użytkowaniem budynku oraz jego wyposażenia. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przeprowadzono remont schodów wejściowych od strony boiska.Odnowiono również salę, w której prowadzi się zajęcia z edukacji dla bezpieczeństwa oraz pracownię komputerową. Odmalowano również linie na parkiecie sali gimnastycznej oraz przeprowadzono remont sanitariatów na parterze. W kilku salach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu została już wykonana wylewka, na którą w najbliższych dniach zostanie położona termozgrzewalna wykładzina PCV. W funkcjonującym jeszcze do sierpnia br. Zespole Szkół Ponadgimnzjalnych w Szczucinie a od 1 września 2013r. Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie wyremontowano pomieszczenia na potrzeby funkcjonowania Punktu Konsultacyjnego Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Koszty tych prac wynoszą ponad 250 tys. zł i pokrywane są ze środków własnych samorządu powiatowego.