Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szkolenie

Szkolenie

Szkolenie

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza na szkolenie organizowane przez Centrum doradczo – szkoleniowe dla NGO's w Tarnowie powadzone przez Fundację im. Hetmana Jana Tarnowskiego, które odbędzie się 23 października br. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Berka Joselewicza 5.

Tematyka szkolenia obejmuje zagadnienia związane z tzw. Zarządzaniem projektem w kontekście przygotowania i realizacji projektów realizujących zadania publiczne samorządów oraz innych projektów, dofinansowanych z zewnętrznych źródeł finansowania (środki gminy, Program Operacyjny Kapitał Ludzki). W programie szkolenia przewiduję się m.in. omówienie praktycznej strony przygotowania oferty w ramach zadania publicznego zlecanego przez JST, załączników, omówienie struktur wnioski PO KL, zasad przygotowania i realizacji projektów.

Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych, które chcą założyć i działać w ramach takiej organizacji (stowarzyszenie, fundacja).

Zgłoszenie uczestnictwa prosimy dokonywać kontaktując się telefonicznie z biurem Centrum tel. (014) 6272871 lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: centrumNGO@gmail.com.

Uwaga – udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, zaś o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza na szkolenie organizowane przez Centrum doradczo – szkoleniowe dla NGO's w Tarnowie powadzone przez Fundację im. Hetmana Jana Tarnowskiego, które odbędzie się 23 października br. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Berka Joselewicza 5. Tematyka szkolenia obejmuje zagadnienia związane z tzw. Zarządzaniem projektem w kontekście przygotowania i realizacji projektów realizujących zadania publiczne samorządów oraz innych projektów, dofinansowanych z zewnętrznych źródeł finansowania (środki gminy, Program Operacyjny Kapitał Ludzki). W programie szkolenia przewiduję się m.in. omówienie praktycznej strony przygotowania oferty w ramach zadania publicznego zlecanego przez JST, załączników, omówienie struktur wnioski PO KL, zasad przygotowania i realizacji projektów. Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych, które chcą założyć i działać w ramach takiej organizacji (stowarzyszenie, fundacja). Zgłoszenie uczestnictwa prosimy dokonywać kontaktując się telefonicznie z biurem Centrum tel. (014) 6272871 lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: centrumNGO@gmail.com. Uwaga – udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, zaś o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.