Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szkolenie dla bibliotekarzy „BIBLIOGRAFIA REGIONALNA”

Szkolenie dla bibliotekarzy „BIBLIOGRAFIA REGIONALNA”

Szkolenie dla bibliotekarzy „BIBLIOGRAFIA  REGIONALNA”

3 listopada 2011r. w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyło się szkolenie bibliotekarzy bibliotek samorządowych powiatu dąbrowskiego, zorganizowane przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Tarnowskiej.

Tematem szkolenia była „Bibliografia regionalna":

  • wprowadzenie do teoretycznych założeń bibliografii regionalnej
  • krótka informacja na temat opracowywanej Bibliografii Małopolskiej
  • tematowanie przedmiotowe z użyciem Języka Haseł Przedmiotowych Biblioteki Narodowej

Szkolenie zostało przeprowadzone przez Panią Krystynę Kasprzyk – Kierownika Działu Informacyjno – Bibliograficznego i Panią Joannę Grzeszczuk - pracowników Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

opracowanie: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej

3 listopada 2011r. w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyło się szkolenie bibliotekarzy bibliotek samorządowych powiatu dąbrowskiego, zorganizowane przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Tarnowskiej. Tematem szkolenia była „Bibliografia regionalna": wprowadzenie do teoretycznych założeń bibliografii regionalnej krótka informacja na temat opracowywanej Bibliografii Małopolskiej tematowanie przedmiotowe z użyciem Języka Haseł Przedmiotowych Biblioteki Narodowej Szkolenie zostało przeprowadzone przez Panią Krystynę Kasprzyk – Kierownika Działu Informacyjno – Bibliograficznego i Panią Joannę Grzeszczuk - pracowników Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. opracowanie: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej