Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szkolenie dla mikroprzedsiębiorców

Szkolenie dla mikroprzedsiębiorców

Szkolenie dla mikroprzedsiębiorców

12 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się szkolenie dla mikroprzedsiębiorców „Jak pozyskać dotację na rozwój firmy?" dotyczące możliwości pozyskania środków finansowych na inwestycje w firmach z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, w ramach ogłoszonego konkursu – Działanie 2.1 „Rozwój i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw", schemat A „Mikroprzedsiębiorstwa".

Szkolenie prowadzili konsultanci Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości, którzy przedstawili warunki i kryteria przygotowania wniosku aplikacyjnego, omówili wymagane załączniki oraz kryteria jakie decydują o wyborze projektu.

12 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się szkolenie dla mikroprzedsiębiorców „Jak pozyskać dotację na rozwój firmy?" dotyczące możliwości pozyskania środków finansowych na inwestycje w firmach z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, w ramach ogłoszonego konkursu – Działanie 2.1 „Rozwój i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw", schemat A „Mikroprzedsiębiorstwa". Szkolenie prowadzili konsultanci Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości, którzy przedstawili warunki i kryteria przygotowania wniosku aplikacyjnego, omówili wymagane załączniki oraz kryteria jakie decydują o wyborze projektu.