Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szkolenie dla nauczycieli w ramach projektu "Diagnoza z zastosowaniem Skali Gotowości Szkolnej SDS i wspomaganie dzieci pięcioletnich w osiąganiu gotowości do podjęcia nauki w szkole"

Szkolenie dla nauczycieli w ramach projektu "Diagnoza z zastosowaniem Skali Gotowości Szkolnej SDS i wspomaganie dzieci pięcioletnich w osiąganiu gotowości do podjęcia nauki w szkole"

W dniach 5 XII – 6 XII 2008r. w Publicznym nr 2 Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się szkolenie nauczycieli w ramach projektu „Diagnoza z zastosowaniem Skali Gotowości Szkolnej SDS i wspomaganie dzieci pięcioletnich w osiąganiu gotowości do podjęcia nauki w szkole".

Na miejsce szkolenia wybrano placówkę z oddziałami integracyjnymi – jedyne tego typu przedszkole w Powiecie Dąbrowskim. W szkoleniu wzięło udział 27 nauczycieli z Powiatu Dąbrowskiego wytypowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz 28 nauczycieli Powiatu Tarnowskiego. Byli to nauczyciele przedszkoli i szkół podstawowych.

źródło:Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniach 5 XII – 6 XII 2008r. w Publicznym nr 2 Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się szkolenie nauczycieli w ramach projektu „Diagnoza z zastosowaniem Skali Gotowości Szkolnej SDS i wspomaganie dzieci pięcioletnich w osiąganiu gotowości do podjęcia nauki w szkole". Na miejsce szkolenia wybrano placówkę z oddziałami integracyjnymi – jedyne tego typu przedszkole w Powiecie Dąbrowskim. W szkoleniu wzięło udział 27 nauczycieli z Powiatu Dąbrowskiego wytypowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz 28 nauczycieli Powiatu Tarnowskiego. Byli to nauczyciele przedszkoli i szkół podstawowych. źródło:Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dąbrowie Tarnowskiej
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG