Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szkolenie dla pracowników stołówek szkolnych i przedszkolnych z terenu powiatu dąbrowskiego

Szkolenie dla pracowników stołówek szkolnych i przedszkolnych z terenu powiatu dąbrowskiego

Szkolenie dla pracowników stołówek szkolnych i przedszkolnych z terenu powiatu dąbrowskiego

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Tarnowskiej mając na uwadze bezpieczeństwo żywieniowe dzieci i młodzieży zorganizował szkolenie dla pracowników stołówek szkolnych i przedszkolnych z terenu powiatu dąbrowskiego.

Szkolenie odbyło się w dniu 28 marca 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej. Licznie zgromadzonych uczestników szkolenia powitał Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Tarnowskiej Anna Klimowska.

W pierwszym wystąpieniu Paulina Tendera – trener i edukator żywieniowy omówiła Piramidę Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej oraz zasady prawidłowego żywienia.

W kolejnych wystąpieniach przedstawicielki Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego Anna Tatarczuch i Żaneta Mitera omówiły przepisy prawne związane z bezpieczeństwem w żywieniu dzieci i młodzieży w przedszkolach i stówkach szkolnych.

Źródło: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w DT/gd

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Tarnowskiej mając na uwadze bezpieczeństwo żywieniowe dzieci i młodzieży zorganizował szkolenie dla pracowników stołówek szkolnych i przedszkolnych z terenu powiatu dąbrowskiego. Szkolenie odbyło się w dniu 28 marca 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej. Licznie zgromadzonych uczestników szkolenia powitał Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Tarnowskiej Anna Klimowska. W pierwszym wystąpieniu Paulina Tendera – trener i edukator żywieniowy omówiła Piramidę Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej oraz zasady prawidłowego żywienia. W kolejnych wystąpieniach przedstawicielki Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego Anna Tatarczuch i Żaneta Mitera omówiły przepisy prawne związane z bezpieczeństwem w żywieniu dzieci i młodzieży w przedszkolach i stówkach szkolnych. Źródło: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w DT/gd