Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szkolenie dla przedsiębiorców

Szkolenie dla przedsiębiorców

Szkolenie dla przedsiębiorców

W dniu 16 czerwca 2009 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, odbyło się szkolenie przeznaczone dla przedsiębiorców z terenu Powiatu Dąbrowskiego, planujących starać się o dofinansowanie inwestycji z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego .

Podczas spotkania przedstawiciele Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości oraz Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego informowali zainteresowanych przedsiębiorców o rodzajach projektów kwalifikujących się do dofinansowania, na jak wysokie wsparcie finansowe mogą liczyć oraz jak należy wypełnić wniosek wraz z załącznikami.

Szkolenie zorganizowane zostało przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie oraz Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.

files/aktualnosci/2009/06_czerwiec/18_Szkolenie_dla_przedsiebiorcow/DSC_0002.jpg

W dniu 16 czerwca 2009 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, odbyło się szkolenie przeznaczone dla przedsiębiorców z terenu Powiatu Dąbrowskiego, planujących starać się o dofinansowanie inwestycji z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego . Podczas spotkania przedstawiciele Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości oraz Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego informowali zainteresowanych przedsiębiorców o rodzajach projektów kwalifikujących się do dofinansowania, na jak wysokie wsparcie finansowe mogą liczyć oraz jak należy wypełnić wniosek wraz z załącznikami. Szkolenie zorganizowane zostało przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie oraz Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.