1. Szkolenie - Dotacje dla małych i średnich przedsiębiorstw w nowym okresie programowania 2007-2013

PROGRAM:
2. Programy krajowe dla MSP
• Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka
• Program Operacyjny Kapitał Ludzki
• Program Operacyjny Rozwój Obszarów Wiejskich
3. Jak napisać dobry wniosek
4. Najczęściej popełniane błędy formalne i merytoryczne
Opłata za uczestnictwo w szkoleniu wynosi 185 złotych.

Liczba miejsc ograniczona.

Źródło: MARR S.A.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza Państwa do wzięcia udziału w szkoleniu: Dotacje dla małych i średnich przedsiębiorstw w nowym okresie programowania 2007-2013, które odbędzie się 29 października 2007 roku w Krakowie, ul. Kordylewskiego 11, II piętro, s. 219. Celem szkolenia jest dostarczenie przedstawicielom małych i średnich przedsiębiorstw wiedzy i praktycznych informacji z zakresu możliwości pozyskania funduszy unijnych w ramach okresu programowania 2007-2013. W szczególności omówione zostaną zasady aplikowania o środki w ramach takich funduszy jak Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego - Małopolski Regionalny Program Operacyjny, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, Europejski Funduszu Społeczny – Program Operacyjny Kapitał Ludzki. PROGRAM:1. Dotacje dla sektora MŚP w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego2. Programy krajowe dla MSP• Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka• Program Operacyjny Kapitał Ludzki• Program Operacyjny Rozwój Obszarów Wiejskich3. Jak napisać dobry wniosek4. Najczęściej popełniane błędy formalne i merytoryczneOpłata za uczestnictwo w szkoleniu wynosi 185 złotych. Karta zgłoszenia udziału do pobrania w Wydziale Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 40). Kartę zgłoszenia udziału w szkoleniu należy przesłać do dnia 22 października 2007 roku na adres e-mail: szkolenia@marr.pl lub na numer fax. (012) 617 66 66, 617 66 68.Liczba miejsc ograniczona. Źródło: MARR S.A.