1. SZKOLENIE EFS "Aplikowanie o dofinansowanie w ramach PO KL 2007-13"

SZKOLENIE EFS "Aplikowanie o dofinansowanie w ramach PO KL 2007-13"

SZKOLENIE EFS

W imieniu Regionalnego Ośrodka EFS w Tarnowie oraz Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej zapraszamy na dwudniowe bezpłatne szkolenie pt. "Aplikowanie o dofinansowanie w ramach PO KL 2007-13", które odbędzie się w dniach: 16 - 17 kwietnia 2008 r., w godz. 9-16, w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, przy ul. Joselewicza 5 . Celem szkolenia z zakresu aplikowania o dofinansowanie w ramach PO KL 2007-13 jest przybliżenie potencjalnym beneficjantom zasad dotyczących projektów finansowanych z EFS. Szkolenie obejmować będzie między innymi: zasady przygotowywania wniosku aplikacyjnego EFS (zawartość, wypełnianie), kwalifikowalność kosztów, budżet projektu, harmonogram realizacji projektu i warsztat przygotowania harmonogramu, budżetu oraz szczegółowego budżetu na okres 2007-13. Ważną częścią szkolenia będzie możliwość pracy na konkretnych przykładach tj. zasady przygotowywania wniosku (w tym budżetu) oraz jego oceny będą odbywać się na przykładzie konkretnego wniosku aplikacyjnego. Wprowadzanie zmian i kwalifikowalność kosztów będą prowadzone także w oparciu o konkretny projekt i aktualne dostępne dokumenty w zakresie okresu programowania 2007-13 oraz doświadczenia okresu 2004-6. Program szkolenia i formularz zgłoszeniowy do pobrania w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 40) ,  który po wypełnieniu prosimy przesłać faxem na nr 014 65 56 985 lub mailem na adres roefstarnow@gmail.com. Uprzejmie prosimy o wcześniejsze poinformowanie pracowników Ośrodka o uczestnictwie w szkoleniu osób niepełnosprawnych ruchowo, potrzebujących pomocy w dotarciu do miejsca szkolenia. Liczba uczestników szkolenia jest ograniczona (maksymalnie 15 osób). O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.