Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szkolenie EFS " Zarządzanie finansowe w projektach"

Szkolenie EFS " Zarządzanie finansowe w projektach"

Szkolenie EFS

W imieniu Regionalnego Ośrodka EFS w Tarnowie oraz Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej zapraszamy na jednodniowe, bezpłatne szkolenie pt. „Zarządzanie finansami w projektach", które odbędzie się 22 kwietnia 2008 r., w godz. 9-16, w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, przy ul. Joselewicza 5.

Celem szkolenia jest przekazanie podstawowych informacji z zakresu zarządzania finansami w realizacji projektu i kwalifikowalności wydatków w ramach PO KL.

Program szkolenia oraz formularz uczestnictwa do pobrania w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 40), który po wypełnieniu prosimy przesłać faxem na nr 014 65 56 985 lub mailem na adres roefstarnow@gmail.com
Uprzejmie prosimy o wcześniejsze poinformowanie pracowników Ośrodka o uczestnictwie w szkoleniu osób niepełnosprawnych ruchowo, potrzebujących pomocy w dotarciu do miejsca szkolenia.

Przypominamy, iż liczba uczestników szkolenia jest ograniczona (maksymalnie 15 osób).

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

W imieniu Regionalnego Ośrodka EFS w Tarnowie oraz Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej zapraszamy na jednodniowe, bezpłatne szkolenie pt. „Zarządzanie finansami w projektach", które odbędzie się 22 kwietnia 2008 r., w godz. 9-16, w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, przy ul. Joselewicza 5. Celem szkolenia jest przekazanie podstawowych informacji z zakresu zarządzania finansami w realizacji projektu i kwalifikowalności wydatków w ramach PO KL. Program szkolenia oraz formularz uczestnictwa do pobrania w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 40), który po wypełnieniu prosimy przesłać faxem na nr 014 65 56 985 lub mailem na adres roefstarnow@gmail.comUprzejmie prosimy o wcześniejsze poinformowanie pracowników Ośrodka o uczestnictwie w szkoleniu osób niepełnosprawnych ruchowo, potrzebujących pomocy w dotarciu do miejsca szkolenia. Przypominamy, iż liczba uczestników szkolenia jest ograniczona (maksymalnie 15 osób). O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.