Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szkolenie w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej

Szkolenie w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej

Szkolenie w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 23 października 2008r. sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się szkolenie pn. „Zarządzanie projektem w kontekście przygotowania i realizacji projektów realizujących zadania publiczne samorządów oraz innych projektów, dofinansowanych z zewnętrznych źródeł finansowania".

Wszystkich obecnych na szkoleniu przywitał Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, natomiast szkolenie przeprowadziła Pani Grażyna Wiatr z Centrum doradczo – szkoleniowego dla NGO's prowadzone przez Fundację im. Jana Tarnowskiego z Tarnowa. Szkolenie skierowane było głównie do organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych, które chcą założyć i działać w ramach takiej organizacji, stowarzyszeniu lub fundacji. Program szkolenia obejmował m.in. omówienie praktycznej strony przygotowania oferty w ramach zadania publicznego zlecanego przez JST, załączników, omówienie struktury wniosku PO KL, zasad przygotowania i realizacji projektów.

W dniu 23 października 2008r. sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się szkolenie pn. „Zarządzanie projektem w kontekście przygotowania i realizacji projektów realizujących zadania publiczne samorządów oraz innych projektów, dofinansowanych z zewnętrznych źródeł finansowania". Wszystkich obecnych na szkoleniu przywitał Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, natomiast szkolenie przeprowadziła Pani Grażyna Wiatr z Centrum doradczo – szkoleniowego dla NGO's prowadzone przez Fundację im. Jana Tarnowskiego z Tarnowa. Szkolenie skierowane było głównie do organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych, które chcą założyć i działać w ramach takiej organizacji, stowarzyszeniu lub fundacji. Program szkolenia obejmował m.in. omówienie praktycznej strony przygotowania oferty w ramach zadania publicznego zlecanego przez JST, załączników, omówienie struktury wniosku PO KL, zasad przygotowania i realizacji projektów.