1. Szkolenie "Zarządzanie projektami EFS"

Szkolenie "Zarządzanie projektami EFS"

Szkolenie

W imieniu Regionalnego Ośrodka EFS w Tarnowie oraz Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej zapraszamy na dwudniowe, bezpłatne szkolenie pt. „Zarządzanie projektem EFS", które odbędzie się w dniach 29 i 30 kwietnia 2008 r., w godz. 9:00-16:00, w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, przy ul. Joselewicza 5. Celem szkolenia jest przekazanie podstawowych informacji z zakresu zarządzania projektami finansowanymi ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz wykształcenie podstaw „myślenia projektowego" u beneficjentów.Program szkolenia i formularz zgłoszeniowy do pobrania w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 40), który po wypełnieniu prosimy przesłać faxem na nr 014 65 56 985 lub mailem na adres roefstarnow@gmail.com. Uprzejmie prosimy o wcześniejsze poinformowanie pracowników Ośrodka o uczestnictwie w szkoleniu osób niepełnosprawnych ruchowo, potrzebujących pomocy w dotarciu do miejsca szkolenia.