1. Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

V miejsce Gimnazjum w Oleśnie
VI miejsce Gimnazjum w Gruszowie Wielkim
VII miejsce Gimnazjum w Radwanie
Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej wystąpiło w następującym składzie:
1. Mateusz Pikul 100m

IV miejsce Gimnazjum w Gruszowie Wielkim
V miejsce Gimnazjum w Mędrzechowie
VI miejsce Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
Dziewczęta z Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej wystąpiły w składzie:
1. Karolina Trela 100m
2. Joanna Nowak 100m
3. Anna Wojtyś 100m
4. Katarzyna Stachura 300m
5. Ewelina Kupiec 300m
6. Magdalena Miś 300m
7. Barbara Kozik 600m
8. Patrycja Trela 600m
9. Iwona Sorota 600m
10. Karolina Taraska skok w dal
11. Anna Pasternak skok w dal
12. Dagmara Krupa sztafeta
13. Martyna Prazuch sztafeta
14. Gabriela Truchan kul
15. Paulina Wójcik kula
16. Anita Kawa kula

W dniu 19.05.2009r. na stadionie MLKS „Dąbrovia" odbyły się zawody powiatowe Szkolnej Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców. W rywalizacji drużyn chłopców najlepsi okazali się uczniowie Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Wśród dziewcząt zwyciężyły także zawodniczki z Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej wyprzedzając Gimnazjum w Oleśnie. Puchary, medale oraz dyplomy dla zwycięzców ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski. Wyniki rywalizacji chłopców:I miejsce Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejII miejsce Gimnazjum w MędrzechowieIII miejsce Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie TarnowskiejIV miejsce Gimnazjum w RadgoszczyV miejsce Gimnazjum w OleśnieVI miejsce Gimnazjum w Gruszowie WielkimVII miejsce Gimnazjum w RadwanieGimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej wystąpiło w następującym składzie:1. Mateusz Pikul 100m2. Kamil Boksa 100m3. Andrzej Kupiec 100m4. Konrad Klimaj 300m5. Łukasz Jurek 300m6. Jacek Kogut 300m7. Arkadiusz Stręk kula8. Bartłomiej Golonka kula9. Sebastian Górka kula10. Piotr Bator skok w dal11. Sławomir Pudełko skok w dal12. Tomasz Kochanek skok w dal13. Kamil Kościuk oszczep14. Przemysław Grabka 1000m Wyniki rywalizacji dziewcząt:I miejsce Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejII miejsce Gimnazjum w OleśnieIII miejsce Gimnazjum w RadgoszczyIV miejsce Gimnazjum w Gruszowie WielkimV miejsce Gimnazjum w MędrzechowieVI miejsce Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie TarnowskiejDziewczęta z Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej wystąpiły w składzie:1. Karolina Trela 100m2. Joanna Nowak 100m3. Anna Wojtyś 100m4. Katarzyna Stachura 300m5. Ewelina Kupiec 300m6. Magdalena Miś 300m7. Barbara Kozik 600m8. Patrycja Trela 600m9. Iwona Sorota 600m10. Karolina Taraska skok w dal11. Anna Pasternak skok w dal12. Dagmara Krupa sztafeta13. Martyna Prazuch sztafeta14. Gabriela Truchan kul15. Paulina Wójcik kula16. Anita Kawa kula Dziewczęta i chłopcy z Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej awansowali do zawodów wojewódzkich w Krakowie które się odbędą 9 czerwca br. Organizatorem zawodów był Pan Tomasz Łabędź oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.