Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szkolna Wigilia w Oleśnie

Szkolna Wigilia w Oleśnie

Szkolna Wigilia w Oleśnie

21 grudnia 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Bł. Ks. Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie odbyła się Szkolna Wigilia. Uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali bogatą i wymowną w swym przekazie inscenizację, wprowadzając licznie zgromadzoną widownię w klimat Bożego Narodzenia.

W Spektaklu Bożonarodzeniowym uczestniczyli Rodzice i Przyjaciele szkoły oraz zaproszeni goście. Samorząd Powiatowy reprezentował Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.
Gospodarzem uroczystości był dyrektor szkoły Jarosław Bartoń, który jest zarazem Członkiem Zarządu Powiatu Dąbrowskiego.

Scenariusz przedstawienia napisała Danuta Krupa, a o oprawę muzyczną zadbali Urszula Podlasińska, Marcin Pasek i uczennica klasy VII a Joasia Piątek. Wspaniałą scenografię wykonały Izabela Jarosz, Barbara Cholewa i Małgorzata Woziwoda.

Po złożeniu życzeń wszyscy zasiedli do stołu wigilijnego. Smaczne potrawy wigilijne jak zawsze przygotowały Panie pracujące w szkolnej kuchni.
Uroczystości towarzyszył kiermasz świąteczny przygotowany przez siostrę Bernadettę Dudek i Koło Gospodyń Wiejskich w Podborzu.

21 grudnia 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Bł. Ks. Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie odbyła się Szkolna Wigilia. Uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali bogatą i wymowną w swym przekazie inscenizację, wprowadzając licznie zgromadzoną widownię w klimat Bożego Narodzenia. W Spektaklu Bożonarodzeniowym uczestniczyli Rodzice i Przyjaciele szkoły oraz zaproszeni goście. Samorząd Powiatowy reprezentował Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. Gospodarzem uroczystości był dyrektor szkoły Jarosław Bartoń, który jest zarazem Członkiem Zarządu Powiatu Dąbrowskiego. Scenariusz przedstawienia napisała Danuta Krupa, a o oprawę muzyczną zadbali Urszula Podlasińska, Marcin Pasek i uczennica klasy VII a Joasia Piątek. Wspaniałą scenografię wykonały Izabela Jarosz, Barbara Cholewa i Małgorzata Woziwoda. Po złożeniu życzeń wszyscy zasiedli do stołu wigilijnego. Smaczne potrawy wigilijne jak zawsze przygotowały Panie pracujące w szkolnej kuchni. Uroczystości towarzyszył kiermasz świąteczny przygotowany przez siostrę Bernadettę Dudek i Koło Gospodyń Wiejskich w Podborzu. fot. Szkoła Podstwowa w Oleśnie