Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Szlachetna Paczka”. Wolontariusze poszukiwani!

„Szlachetna Paczka”. Wolontariusze poszukiwani!

„Szlachetna Paczka”. Wolontariusze poszukiwani!

W całej Polsce trwa rekrutacja SuperW, czyli wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI! W tym roku w całej Polsce poszukiwanych jest aż 13 500 wolontariuszy, którzy zorganizują mądrą pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci.

W rejonie Powiśle Dąbrowskie również organizatorzy akcji szukają chętnych do zaangażowania! Zgłaszać się można do końca września przez stronę www.superw.pl.

SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to dwa ogólnopolskie programy społeczne organizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA, które od 2001 roku pomagają ludziom wydobywać to, co w nich najpiękniejsze. W tym roku po raz 2 program ten będzie realizowany również na terenie naszego powiatu.

Bez SuperW nie ma Paczki i Akademii 

Ilość zaangażowanych wolontariuszy przekłada się na to, ilu potrzebującym rodzinom i dzieciom będzie można pomóc w nadchodzącej edycji. W naszym rejonie poszukiwanych jest 20 śmiałków do drużyny!

W ubiegłorocznej edycji dzięki pracy wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w całej Polsce pomoc otrzymało blisko 19 tysięcy rodzin i ponad 2000 dzieci w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Zdobądź cenione na rynku pracy umiejetności i miej wpływ na naszą lokalną społeczność. Wejdź na www.superw.pl i dołącz do naszej drużyny!

Kandydaci mogą się zgałaszać do końca września. Nie warto zwlekać – kolejność zgłoszeń ma znaczenie.

files/aktualnosci/2017/09_Wrzesien/06_Wolontariusze_poszukiwani/SUPERW PLAKAT_2017.jpg

Dlaczego warto?

Angażując się w wolontariat w Paczce pomagasz innym, ale również rozwijasz siebie! Zdobywając cenione na rynku pracy doświadczenie, nabywając kompetencje społeczno - bizneswe i umiejętności komunikacyjne, stajesz się atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy. Paczka i Akademia to dobrze zorganizowane, skuteczne wolontariaty.

W SZLACHETNEJ PACZCE spotkasz osoby o podobnych wartościach, które chcą mieć wpływ na otoczenie. Wspólnie zaangażujecie się, przeżyjecie wzruszające spotkania z potrzebującymi i sprawicie, że ich świat będzie piękniejszy.

files/aktualnosci/2017/09_Wrzesien/06_Wolontariusze_poszukiwani/SuperW_grafika (1).jpg

Lider rejonu Powiśle Dąbrowskie Piotr Ryński/mags

W całej Polsce trwa rekrutacja SuperW, czyli wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI! W tym roku w całej Polsce poszukiwanych jest aż 13 500 wolontariuszy, którzy zorganizują mądrą pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci. W rejonie Powiśle Dąbrowskie również organizatorzy akcji szukają chętnych do zaangażowania! Zgłaszać się można do końca września przez stronę www.superw.pl. SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to dwa ogólnopolskie programy społeczne organizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA, które od 2001 roku pomagają ludziom wydobywać to, co w nich najpiękniejsze. W tym roku po raz 2 program ten będzie realizowany również na terenie naszego powiatu. Bez SuperW nie ma Paczki i Akademii  Ilość zaangażowanych wolontariuszy przekłada się na to, ilu potrzebującym rodzinom i dzieciom będzie można pomóc w nadchodzącej edycji. W naszym rejonie poszukiwanych jest 20 śmiałków do drużyny! W ubiegłorocznej edycji dzięki pracy wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w całej Polsce pomoc otrzymało blisko 19 tysięcy rodzin i ponad 2000 dzieci w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Zdobądź cenione na rynku pracy umiejetności i miej wpływ na naszą lokalną społeczność. Wejdź na www.superw.pl i dołącz do naszej drużyny! Kandydaci mogą się zgałaszać do końca września. Nie warto zwlekać – kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Dlaczego warto? Angażując się w wolontariat w Paczce pomagasz innym, ale również rozwijasz siebie! Zdobywając cenione na rynku pracy doświadczenie, nabywając kompetencje społeczno - bizneswe i umiejętności komunikacyjne, stajesz się atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy. Paczka i Akademia to dobrze zorganizowane, skuteczne wolontariaty. W SZLACHETNEJ PACZCE spotkasz osoby o podobnych wartościach, które chcą mieć wpływ na otoczenie. Wspólnie zaangażujecie się, przeżyjecie wzruszające spotkania z potrzebującymi i sprawicie, że ich świat będzie piękniejszy. Lider rejonu Powiśle Dąbrowskie Piotr Ryński/mags