Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szpital odzyskał pieniądze

Szpital odzyskał pieniądze

Szpital odzyskał pieniądze

  Dąbrowski szpital informuje, że ciągnące się od kilku lat działania mające na celu odzyskanie pieniędzy od wykonawcy instalacji solarnej przy ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej znalazły swój szczęśliwy finał. Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa w Tarnowie, zgodnie z wyrokiem sądowym, wypłaciła ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej blisko 800 tys. zł za montaż kolektorów słonecznych niezgodnych z umową.

  Kolektory słoneczne spełniające warunki określone w umowie, które są obecnie zamontowane przy ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej służą do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

  Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii pozwala ograniczyć koszty funkcjonowania ZOZ. Montaż instalacji solarnej stanowił część inwestycji związanej z termomodernizacją budynków dąbrowskiego szpitala, która została zakończona w 2010 r.

  Dąbrowski szpital informuje, że ciągnące się od kilku lat działania mające na celu odzyskanie pieniędzy od wykonawcy instalacji solarnej przy ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej znalazły swój szczęśliwy finał. Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa w Tarnowie, zgodnie z wyrokiem sądowym, wypłaciła ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej blisko 800 tys. zł za montaż kolektorów słonecznych niezgodnych z umową.   Kolektory słoneczne spełniające warunki określone w umowie, które są obecnie zamontowane przy ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej służą do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.   Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii pozwala ograniczyć koszty funkcjonowania ZOZ. Montaż instalacji solarnej stanowił część inwestycji związanej z termomodernizacją budynków dąbrowskiego szpitala, która została zakończona w 2010 r.