1. Sztafetowe Biegi Przełajowe - dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów Powiatu Dąbrowskiego

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

2. Dąbrowa Tarnowska – Gimnazjum nr 1
3. Radgoszcz
4. Podlipie

Sztafetę drużynową zorganizował Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, na terenie zespołu parkowego w Brniu. Do zawodów przystąpiło 162 uczniów ze Szkół Podstawowych i Gimnazjów Powiatu Dąbrowskiego. Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gminazjadę przeprowadzono w kategoriach dziewcząt i chłopców.Każda drużyna ze Szkoły Podstawowej liczyła 9 zawodników a z gimnazjum 10 uczniów. Szkoły Podstawowe reprezentowały drużyny z Luszowic, Radgoszczy, Mędrzechowa, Olesna i z Dąbrowy Tarnowskiej - Gimnazjum nr 1. Do Sztafetowych Biegów Przełajowych przystąpiły drużyny z gimnazjów: Borek, Podlipia, Radgoszczy, Olesna i z Dąbrowy Tarnowskiej – Gimnazjum nr 1.   KLASYFIKACJA KOŃCOWA Kategoria Szkoły Podstawowe Chłopcy: 1. Radgoszcz2. Luszowice3. Olesno4. Dąbrowa Tarnowska –Gimnazjum nr 15. Mędrzechów Dziewczęta: 1. Radgoszcz2. Olesno3. Luszowice   Kategoria Gimnazja Chłopcy: 1. Olesno2. Borki3. Dąbrowa Tarnowska – Gimnazjum nr 14. Radgoszcz5. Podlipie Dziewczęta: 1. Borki2. Dąbrowa Tarnowska – Gimnazjum nr 13. Radgoszcz4. Podlipie Nagrody w postaci pucharów dla pierwszych 3 miejsc w każdej kategorii, medali dla zwycięskiej drużyny i dyplomów, które ufundował Zarząd Powiatu Dąbrowskiego wręczali; Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego – Andrzej Soja wraz z opiekunami drużyn. Salę gimnastyczną Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu udostępnił dyrektor Szkoły – Jarosław Boryczka. Dwie pierwsze drużyny z każdej kategorii czyli 8 drużyn z Powiatu Dąbrowskiego, będą reprezentować Powiat na Zawodach Wojewódzkich, które odbędą się 28 kwietnia br. na krakowskich Błoniach.