1. Sztafetowe biegi przełajowe uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych

Sztafetowe biegi przełajowe uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych

Najlepsze drużyny z terenu Gminy Dąbrowa Tarnowska.

Najlepsze drużyny z terenu Powiatu Dąbrowskiego.

Wyniki w kategorii uczniów szkół podstawowych:

Wyniki w kategorii szkół gimnazjalnych.

W dniu 10.05.2013 r. na obiektach MGOSiR zostały przeprowadzone sztafetowe biegi przełajowe dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Organizatorami tych zawodów byli: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i samorząd powiatowy. Najlepsze drużyny z terenu Gminy Dąbrowa Tarnowska. Wyniki w kategorii  uczniów szkół podstawowych  - dystans do pokonania  9 x 1000 m. W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Smęgorzowie w składzie: Justyna Taraska, Anna Miotła, Małgorzata Ryczek, Sylwia Pyzik, Monika Borek, Gabriela Kozaczka, Angelika Rozkuszka, Gabriela Ciećko, Joanna Kowal . W kategorii chłopców I miejsce zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej w składzie: Kamil Kułaga, Adrian Grabka, Aleksander Nowak, Mateusz Mino, Jakub Kiwior, Patryk Pietras, Hubert Łapa, Dawid Soja, Oktawian Majchrowicz – Andolfi. W kategorii szkół gimnazjalnych – dystans dla dziewcząt 10 x 800 m, dystans dla chłopców 10 x 1000 m. W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyło Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej w składzie: Joanna Pawelec, Patrycja Wójcik, Magdalena Marszałek, Agnieszka Leżoń, Daria Pasternak, Aleksandra Wąsik, Patrycja Chwałek, Natalia Węgiel , Monika Wąż, Joanna Wąż. W kategorii chłopców I miejsce zdobyło Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej  w składzie: Kamil Wierzba, Michał Leżoń, Aleksander Kozaczka, Kamil Kijak, Jakub Trela, Michał Golemo, Marcin Kawa, Piotr Sadko, Mateusz Golec, Jakub Kupiec . Najlepsze drużyny z terenu Powiatu Dąbrowskiego. Wyniki w kategorii uczniów szkół podstawowych: W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Radgoszczy w składzie: Paulina Labak, Zuzanna Kupiec, Katarzyna Powroźnik, Julia Kogut, Nadia Gierczyńska, Weronika Kacała, Klaudia Pikul, Paulina Banaś, Natalia Łabuz. W kategorii chłopców I miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Radgoszczy w składzie: Bartosz Kuta, Damian Ryś, Piotr Czarnik, Jakub Frąc, Przemysław Błocho, Mateusz Ryś, Grzegorz Żurawski , Konrad Pikul. Wyniki w kategorii szkół gimnazjalnych. W kategorii dziewcząt i chłopców I miejsce zdobyła drużyna z Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Nagrody i dyplomy dla uczestników zawodów zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego." Nagrody – dyplomy ,medale, puchary w imieniu Starosty Tadeusza Kwiatkowskiego oraz Burmistrza Stanisława Początka wręczali Mirosław Jastrząb i Agata Włodarczyk.