Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Sztuka, taniec, muzyka i … siatkówka w sobotę w DDK

Sztuka, taniec, muzyka i … siatkówka w sobotę w DDK

Sztuka, taniec, muzyka i … siatkówka w sobotę w DDK

Bardzo aktywnie zapowiada się najbliższa sobota 7 maja br. w Dąbrowie Tarnowskiej. Najpierw w samo południe w galerii DDK wystawiać będzie swoje prace druga grupa koła plastycznego „Pastele", następnie na hali sportowej o godz.15:00 rozpocznie się Turniej Finałowy Dąbrowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki (zawody dla miłośników amatorskiej siatkówki w regionie współorganizowane przez DDK i Referat Kultury Fizycznej i Sportu UM).

Wieczorem o godz.18:00 na scenie DDK wystąpią zdolni uczestnicy zajęć tanecznych i muzycznych odbywających się na co dzień w domu kultury – tym samym zainaugurowana zostanie tradycja organizowania corocznych pokazów otwartych dla publiczności pn. „WIOSENNY WYSYP TALENTÓW".

Wystąpią grupy „Dance Star Studio Tańca" Maryny Grygorjevej, „Sokoliki", „Voce" (choreograf Paweł Potępa), uczestnicy zajęć muzycznych prowadzonych przez Łukasza Chmiela i wokalnych przez Izabelę Ilcewicz.

Na wszystkie imprezy wstęp jest wolny, zapraszamy!

DDK

Bardzo aktywnie zapowiada się najbliższa sobota 7 maja br. w Dąbrowie Tarnowskiej. Najpierw w samo południe w galerii DDK wystawiać będzie swoje prace druga grupa koła plastycznego „Pastele", następnie na hali sportowej o godz.15:00 rozpocznie się Turniej Finałowy Dąbrowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki (zawody dla miłośników amatorskiej siatkówki w regionie współorganizowane przez DDK i Referat Kultury Fizycznej i Sportu UM). Wieczorem o godz.18:00 na scenie DDK wystąpią zdolni uczestnicy zajęć tanecznych i muzycznych odbywających się na co dzień w domu kultury – tym samym zainaugurowana zostanie tradycja organizowania corocznych pokazów otwartych dla publiczności pn. „WIOSENNY WYSYP TALENTÓW". Wystąpią grupy „Dance Star Studio Tańca" Maryny Grygorjevej, „Sokoliki", „Voce" (choreograf Paweł Potępa), uczestnicy zajęć muzycznych prowadzonych przez Łukasza Chmiela i wokalnych przez Izabelę Ilcewicz. Na wszystkie imprezy wstęp jest wolny, zapraszamy! DDK