Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szynobusu nie będzie

Szynobusu nie będzie

Przewozy pasażerskie na trasie Tarnów – Szczucin z ekonomicznego punktu widzenia są nieopłacalne. Coraz mniej mieszkańców Szczucina dojeżdża do pracy w Tarnowie – szynobus wymagałby więc dużego dofinansowania, a pieniędzy nie ma. Ale brak wystarczających środków to nie jedyny problem. Dużą konkurencję stanowią prywatni przewoźnicy
- powiedział nam Wiesław Zimowski, członek zarządu województwa małopolskiego. Pomysł wprowadzenia szynobusów w naszym województwie , jeszcze w ubiegłym roku cieszył się dużą popularnością. Teraz wiadomo, że w Małopolsce powstaną tylko dwa. (dro)

Przewozy pasażerskie na trasie Tarnów – Szczucin z ekonomicznego punktu widzenia są nieopłacalne. Coraz mniej mieszkańców Szczucina dojeżdża do pracy w Tarnowie – szynobus wymagałby więc dużego dofinansowania, a pieniędzy nie ma. Ale brak wystarczających środków to nie jedyny problem. Dużą konkurencję stanowią prywatni przewoźnicy- powiedział nam Wiesław Zimowski, członek zarządu województwa małopolskiego. Pomysł wprowadzenia szynobusów w naszym województwie , jeszcze w ubiegłym roku cieszył się dużą popularnością. Teraz wiadomo, że w Małopolsce powstaną tylko dwa. (dro)