Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Tablice interaktywne wraz ze sprzętem multimedialnym w dąbrowskich szkołach ponadgimnazjalnych

Tablice interaktywne wraz ze sprzętem multimedialnym w dąbrowskich szkołach ponadgimnazjalnych

Tablice interaktywne wraz ze sprzętem multimedialnym w dąbrowskich szkołach ponadgimnazjalnych

W dniu 27 sierpnia 2009r. pierwsze szkoły ponadgimnazjalne otrzymały tablice interaktywne wraz z niezbędnym oprogramowaniem i zestawem multimedialnym (laptop oraz projektor). Uroczystego przekazania sprzętu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 dokonali Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa natomiast w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski.

Tablica interaktywna 77,5" DUALBOARD 1277 pozwala na jednoczesną pracę dwóch uczniów lub więcej uczestników spotkania. Najnowsze rozwiązanie bezprzewodowego połączenia tablicy z komputerem za pomocą odbiornika radiowego ułatwia swobodną pracę na tablicach Interwrite. Tablica pozwala na jednoczesną pracę do 9 urządzeń jednocześnie. Stwarza to nowe możliwości pracy z wykorzystaniem tablicy łącząc ją w jeden system z komputerem i projektorem. Stojąc bezpośrednio przy tablicy nauczyciel może prowadzić lekcję, obsługiwać komputer i kontrolować pracę uczniów.

Łączna kwota jednego zestawu wynosi ok. 11 tys. zł. Zakup tablic wraz z sprzętem multimedialnym jest w całości finansowany z budżetu Powiatu Dąbrowskiego.

W dniu 27 sierpnia 2009r. pierwsze szkoły ponadgimnazjalne otrzymały tablice interaktywne wraz z niezbędnym oprogramowaniem i zestawem multimedialnym (laptop oraz projektor). Uroczystego przekazania sprzętu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 dokonali Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa natomiast w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski. Tablica interaktywna 77,5" DUALBOARD 1277 pozwala na jednoczesną pracę dwóch uczniów lub więcej uczestników spotkania. Najnowsze rozwiązanie bezprzewodowego połączenia tablicy z komputerem za pomocą odbiornika radiowego ułatwia swobodną pracę na tablicach Interwrite. Tablica pozwala na jednoczesną pracę do 9 urządzeń jednocześnie. Stwarza to nowe możliwości pracy z wykorzystaniem tablicy łącząc ją w jeden system z komputerem i projektorem. Stojąc bezpośrednio przy tablicy nauczyciel może prowadzić lekcję, obsługiwać komputer i kontrolować pracę uczniów. Łączna kwota jednego zestawu wynosi ok. 11 tys. zł. Zakup tablic wraz z sprzętem multimedialnym jest w całości finansowany z budżetu Powiatu Dąbrowskiego.