Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Tarnowska Telewizja z wizytą w firmie Tarsmak

Tarnowska Telewizja z wizytą w firmie Tarsmak

Tarnowska Telewizja z wizytą w firmie Tarsmak

 Z okazji 23 Dnia Musztardy Tarnowska Telewizja odwiedziła firmę Tarsmak z Radgoszczy.

  Firma Tarsmak jest spółką rodzinną z polskim kapitałem, zarządzana przez małżeństwo Teresę i Józefa Gondków . Firma może pochwalić się ponad 20-letnią tradycją.

  Na początku działalności, przedsiębiorstwo oferowało majonez. Obecnie, firma specjalizuje się nie tylko w produkcji tego przysmaku, proponuje także konsumentom indywidualnym oraz gastronomiom różnorodne sosy majonezowe, sosy pomidorowe, ketchupy oraz oczywiście  musztardy. Oferta firmy TARSMAK obejmuje ponad 200 produktów!

Serdecznie zachęcamy do odsłuchania całego reportażu klikając poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=YG2yvCjmU90&feature=youtu.be

 

 Z okazji 23 Dnia Musztardy Tarnowska Telewizja odwiedziła firmę Tarsmak z Radgoszczy.   Firma Tarsmak jest spółką rodzinną z polskim kapitałem, zarządzana przez małżeństwo Teresę i Józefa Gondków . Firma może pochwalić się ponad 20-letnią tradycją.   Na początku działalności, przedsiębiorstwo oferowało majonez. Obecnie, firma specjalizuje się nie tylko w produkcji tego przysmaku, proponuje także konsumentom indywidualnym oraz gastronomiom różnorodne sosy majonezowe, sosy pomidorowe, ketchupy oraz oczywiście  musztardy. Oferta firmy TARSMAK obejmuje ponad 200 produktów! Serdecznie zachęcamy do odsłuchania całego reportażu klikając poniżej: https://www.youtube.com/watch?v=YG2yvCjmU90&feature=youtu.be