Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Teatralne popołudnie w DDK

Teatralne popołudnie w DDK

Teatralne popołudnie w DDK

W niedzielę Dąbrowski Dom Kultury zaprasza na premierę dwóch spektakli przygotowanych przez działający tu zespół teatralny, w reżyserii dyrektora Pawła Chojnowskiego.

O godz. 16.00 w sali kina "Sokół" rozpocznie się spektakl oparty na drugiej części "Dziadów" Adama Mickiewicza. Po nim młodzi aktorzy zapraszają na występ grupy kabaretowej "Trupa Trędowatej", która przedstawi skecze zespołów kabaretowych z różnych stron Polski, przeniesione na realia Dąbrowy Tarnowskiej. Motywem przewodnim spektaklu będzie melodia i postacie z filmu "Trędowata". Początek występu kabaretowego o godz. 17.00. (baja)

Źródło: Dziennik Polski

W niedzielę Dąbrowski Dom Kultury zaprasza na premierę dwóch spektakli przygotowanych przez działający tu zespół teatralny, w reżyserii dyrektora Pawła Chojnowskiego. O godz. 16.00 w sali kina "Sokół" rozpocznie się spektakl oparty na drugiej części "Dziadów" Adama Mickiewicza. Po nim młodzi aktorzy zapraszają na występ grupy kabaretowej "Trupa Trędowatej", która przedstawi skecze zespołów kabaretowych z różnych stron Polski, przeniesione na realia Dąbrowy Tarnowskiej. Motywem przewodnim spektaklu będzie melodia i postacie z filmu "Trędowata". Początek występu kabaretowego o godz. 17.00. (baja) Źródło: Dziennik Polski