Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Teatralnie i plastycznie na walizkach – migawki wakacyjne z DDK

Teatralnie i plastycznie na walizkach – migawki wakacyjne z DDK

Teatralnie i plastycznie na walizkach – migawki wakacyjne z DDK

Dzieciaki się nie nudzą w Dąbrowskim Domu Kultury, twórczo spędzają czas na zajęciach plastycznych i teatralnych. Pod kierunkiem instruktorki Pauliny Boguli-Motyki młodzi podopieczni zaprojektowali i własnoręcznie wykonali nadruki na bawełniane torby eko. To doskonały wstęp do projektowania w przyszłości i realizacji autorskich pomysłów w tej dziedzinie.

Na warsztatach teatralnych prowadzonych przez Pawła Chojnowskiego, mocno wspieranego przez Karolinę Fido wykreowano odważne i ciekawe fabularnie sceny improwizowane ze świata „Szufladki Pana Tadka” oraz według wskazówek przywiezionych wprost z profesjonalnych warsztatów („Odpowiedz pytaniem”, „Trzy trupy” i inne). Zabawy było co niemiara, wielu młodych aktorów pokazało swój warsztat i możliwości inscenizacyjne, jeszcze bardziej  niż dotąd otworzyło się przed sobą nawzajem na scenie.

DDK

Dzieciaki się nie nudzą w Dąbrowskim Domu Kultury, twórczo spędzają czas na zajęciach plastycznych i teatralnych. Pod kierunkiem instruktorki Pauliny Boguli-Motyki młodzi podopieczni zaprojektowali i własnoręcznie wykonali nadruki na bawełniane torby eko. To doskonały wstęp do projektowania w przyszłości i realizacji autorskich pomysłów w tej dziedzinie. Na warsztatach teatralnych prowadzonych przez Pawła Chojnowskiego, mocno wspieranego przez Karolinę Fido wykreowano odważne i ciekawe fabularnie sceny improwizowane ze świata „Szufladki Pana Tadka” oraz według wskazówek przywiezionych wprost z profesjonalnych warsztatów („Odpowiedz pytaniem”, „Trzy trupy” i inne). Zabawy było co niemiara, wielu młodych aktorów pokazało swój warsztat i możliwości inscenizacyjne, jeszcze bardziej  niż dotąd otworzyło się przed sobą nawzajem na scenie. DDK