Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Technikum w PCEiKZ w rankingu Perspektyw

Technikum w PCEiKZ w rankingu Perspektyw

Technikum w PCEiKZ w rankingu Perspektyw

Miło nam poinformować, iż w tegorocznym rankingu portalu „Perspektywy" technikum przy PCEiKZ w Szczucinie, ponownie, po roku przerwy, znalazło się w gronie 500 najlepszych w kraju i zajęło bardzo dobre 220 miejsce w kraju. Bardzo dobrze nasza szkoła wypada też na tle szkół z powiatu tarnowskiego i Tarnowa.


Zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi wynikami:

ranking ogólnopolski

oraz rankingu woj. małopolskiego:

ranking wojewódzki

Do kryteriów, które były brane pod uwagę przy ustalaniu rankingów należą olimpiady (20%), matura z przedmiotów obowiązkowych (20%), matura z przedmiotów dodatkowych (30%) oraz egzaminy zawodowe (30%).
W przypadku tych ostatnich uwzględniano jaki odsetek absolwentów szkoły uzyskał uprawnienia zawodowe.

Miło nam poinformować, iż w tegorocznym rankingu portalu „Perspektywy" technikum przy PCEiKZ w Szczucinie, ponownie, po roku przerwy, znalazło się w gronie 500 najlepszych w kraju i zajęło bardzo dobre 220 miejsce w kraju. Bardzo dobrze nasza szkoła wypada też na tle szkół z powiatu tarnowskiego i Tarnowa. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi wynikami: ranking ogólnopolski oraz rankingu woj. małopolskiego: ranking wojewódzki Do kryteriów, które były brane pod uwagę przy ustalaniu rankingów należą olimpiady (20%), matura z przedmiotów obowiązkowych (20%), matura z przedmiotów dodatkowych (30%) oraz egzaminy zawodowe (30%).W przypadku tych ostatnich uwzględniano jaki odsetek absolwentów szkoły uzyskał uprawnienia zawodowe.