Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Testery narkotykowe na wyposażeniu dąbrowskich policjantów

Testery narkotykowe na wyposażeniu dąbrowskich policjantów

Testery narkotykowe na wyposażeniu dąbrowskich policjantów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej dzięki wsparciu Zarządu Powiatu Dąbrowskiego reprezentowanego przez Starostę Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego i Wicestarostę Roberta Panterę w dniu 22 lipca 2011 r. zostali wyposażeni w nowoczesne urządzenia do wykrywania narkotyków w ślinie oraz do wstępnej identyfikacji narkotyków. Testery, w które zostali wyposażeni policjanci wykrywają 6 głównych grup narkotyków.
Podczas kontroli drogowej w ciągu kilku minut można stwierdzić czy kierowca znajduje się pod działaniem narkotyków jak również bez żadnego problemu będzie można zidentyfikować przewożone substancje, co do których istnieje podejrzenie, że ich posiadanie jest zabronione.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej dzięki wsparciu Zarządu Powiatu Dąbrowskiego reprezentowanego przez Starostę Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego i Wicestarostę Roberta Panterę w dniu 22 lipca 2011 r. zostali wyposażeni w nowoczesne urządzenia do wykrywania narkotyków w ślinie oraz do wstępnej identyfikacji narkotyków. Testery, w które zostali wyposażeni policjanci wykrywają 6 głównych grup narkotyków.Podczas kontroli drogowej w ciągu kilku minut można stwierdzić czy kierowca znajduje się pod działaniem narkotyków jak również bez żadnego problemu będzie można zidentyfikować przewożone substancje, co do których istnieje podejrzenie, że ich posiadanie jest zabronione.