Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. To był wspaniały Koncert Noworoczny

To był wspaniały Koncert Noworoczny

To był wspaniały Koncert Noworoczny

W niedzielne popołudnie, w hali widowiskowo-sportowej w Szczucinie, odbył się już po raz dziewiąty wyjątkowy „Koncert Noworoczny" w wykonaniu Orkiestry Dętej przy OSP w Szczucinie. Jak co roku nasi lokalni artyści zaprezentowali piękne kolędy, utwory muzyki poważnej i rozrywkowej.

W tym muzycznym spotkaniu udział wziął Wiesław Krajewski Poseł Na Sejm RP. Uczestniczyli również przedstawiciele samorządu powiatowego i gminnego. Na koncert przybyli Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski wraz z małżonką, Krzysztof Bryk Wicestarosta wraz z małżonką, Krzysztof Kupiec Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Jan Sipior Burmistrz Szczucina, Antoni Radłowski Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczucinie a także radni samorządu powiatowego i gminnego.
Muzycy i soliści pod batutą kapelmistrza Jarosława Dzięgla oraz debiutanta dyrygenta i kompozytora Oskara Czechowicza zagrali marsze, kolędy i wiele innych, znanych utworów. Wypełnioną po brzegi widownię swoimi głosami zachwyciły jak zwykle wokalistki i wokaliści Karolina Mach, Gabriela Sołtys, Aleksandra Starzec, Wojciech Łuszcz. Solo na trąbce wykonali Włodzimierz Racławski i Michał Maziarz. Koncert poprowadził ks. Zygmunt Warzecha Kapelan Powiatowy Strażaków, a zarazem proboszcz parafii w Szczucinie.


Na zakończenie koncertu Ks. Zygmunt Warzecha, w imieniu Kapituły, wręczył Nagrodę Kryształową dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbrowicy, którą odebrała Maria Bielaszka – Dyrektor wraz z pracownikami.

Nie zabrakło podziękowań skierowanych do licznie przybyłych gości. Dziękuję za tak liczne przybycie. Cieszę się, że te koncerty cieszą się taką popularnością. Ta pełna sala motywuje i zachęca, aby kontynuować to przedsięwzięcie – mówił Andrzej Urbanik Prezes Stowarzyszenia. Wyraził również słowa wdzięczności do wszystkich, którzy wspierają działalność stowarzyszenia.
Koncert zakończył się życzeniami noworocznymi od wszystkich członków orkiestry.

msmol

W niedzielne popołudnie, w hali widowiskowo-sportowej w Szczucinie, odbył się już po raz dziewiąty wyjątkowy „Koncert Noworoczny" w wykonaniu Orkiestry Dętej przy OSP w Szczucinie. Jak co roku nasi lokalni artyści zaprezentowali piękne kolędy, utwory muzyki poważnej i rozrywkowej. W tym muzycznym spotkaniu udział wziął Wiesław Krajewski Poseł Na Sejm RP. Uczestniczyli również przedstawiciele samorządu powiatowego i gminnego. Na koncert przybyli Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski wraz z małżonką, Krzysztof Bryk Wicestarosta wraz z małżonką, Krzysztof Kupiec Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Jan Sipior Burmistrz Szczucina, Antoni Radłowski Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczucinie a także radni samorządu powiatowego i gminnego.Muzycy i soliści pod batutą kapelmistrza Jarosława Dzięgla oraz debiutanta dyrygenta i kompozytora Oskara Czechowicza zagrali marsze, kolędy i wiele innych, znanych utworów. Wypełnioną po brzegi widownię swoimi głosami zachwyciły jak zwykle wokalistki i wokaliści Karolina Mach, Gabriela Sołtys, Aleksandra Starzec, Wojciech Łuszcz. Solo na trąbce wykonali Włodzimierz Racławski i Michał Maziarz. Koncert poprowadził ks. Zygmunt Warzecha Kapelan Powiatowy Strażaków, a zarazem proboszcz parafii w Szczucinie. Na zakończenie koncertu Ks. Zygmunt Warzecha, w imieniu Kapituły, wręczył Nagrodę Kryształową dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbrowicy, którą odebrała Maria Bielaszka – Dyrektor wraz z pracownikami. Nie zabrakło podziękowań skierowanych do licznie przybyłych gości. Dziękuję za tak liczne przybycie. Cieszę się, że te koncerty cieszą się taką popularnością. Ta pełna sala motywuje i zachęca, aby kontynuować to przedsięwzięcie – mówił Andrzej Urbanik Prezes Stowarzyszenia. Wyraził również słowa wdzięczności do wszystkich, którzy wspierają działalność stowarzyszenia. Koncert zakończył się życzeniami noworocznymi od wszystkich członków orkiestry. msmol