Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Tour de Powiśle Dąbrowskie już w najbliższą niedzielę

Tour de Powiśle Dąbrowskie już w najbliższą niedzielę

Tour de Powiśle Dąbrowskie już w najbliższą niedzielę

W niedzielę 21 czerwca bieżącego roku po raz czwarty odbędzie się wyścig rowerowy Tour de Powiśle Dąbrowskie organizowany przez Jednostkę Strzelecką JS2082.

Kolarze przejadą przez gminę Olesno, Gręboszów, Bolesław oraz Mędrzechów. Całość trasy dla rowerów szosowych wynosi 62 km. Rowery turystyczne do przebycia mają 27 km.

Osoby, które wcześniej zapisały się na wyścig proszone są o odebranie numerów startowych w biurze zawodów znajdującym się tuż obok budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Zawodnicy wystartują o godz. 12:00 z linii startu znajdującej się kilkanaście metrów dalej na ulicy Kościuszki. Wyścig dla dzieci po ul. Nadbrzeżnej i Oleśnickiej planowany jest dwie godziny wcześniej na godz. 10:00.

Organizatorzy proszą o zachowanie szczególnej ostrożności i wykonywanie poleceń osób zabezpieczających wyścig na trasie przejazdu.

Organizator: Jednostka Strzelecka JS2083

W niedzielę 21 czerwca bieżącego roku po raz czwarty odbędzie się wyścig rowerowy Tour de Powiśle Dąbrowskie organizowany przez Jednostkę Strzelecką JS2082. Kolarze przejadą przez gminę Olesno, Gręboszów, Bolesław oraz Mędrzechów. Całość trasy dla rowerów szosowych wynosi 62 km. Rowery turystyczne do przebycia mają 27 km. Osoby, które wcześniej zapisały się na wyścig proszone są o odebranie numerów startowych w biurze zawodów znajdującym się tuż obok budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Zawodnicy wystartują o godz. 12:00 z linii startu znajdującej się kilkanaście metrów dalej na ulicy Kościuszki. Wyścig dla dzieci po ul. Nadbrzeżnej i Oleśnickiej planowany jest dwie godziny wcześniej na godz. 10:00. Organizatorzy proszą o zachowanie szczególnej ostrożności i wykonywanie poleceń osób zabezpieczających wyścig na trasie przejazdu. Organizator: Jednostka Strzelecka JS2083