Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Trio z pięknymi piosenkami operetkowymi i musicalowymi w DDK

Trio z pięknymi piosenkami operetkowymi i musicalowymi w DDK

Trio z pięknymi piosenkami operetkowymi i musicalowymi w DDK

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę w sali kina Dąbrowskiego Domu Kultury odbędzie się koncert „Operetki Czar" (22.05 godz.18:00). Bilety w cenie 25 zł można jeszcze zakupić w kasie kina.

W programie standardy Lehara, Kalmana i Straussa, piosenki z filmów i musicali polskich z okresu dwudziestolecia międzywojennego, czardasze i nieśmiertelna „Wesoła Wdówka". Koncert poprowadzi, śpiewający partie solowe i duety Andrzej Smogór (baryton), jego partnerką w ariach będzie Ewa Mierzyńska (sopran), akompaniować będzie Adam Mazoń. 2 lata temu na scenie DDK występowało powyższe trio, w maju 2016 r. przyjeżdżają z nowym programem.

DDK

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę w sali kina Dąbrowskiego Domu Kultury odbędzie się koncert „Operetki Czar" (22.05 godz.18:00). Bilety w cenie 25 zł można jeszcze zakupić w kasie kina. W programie standardy Lehara, Kalmana i Straussa, piosenki z filmów i musicali polskich z okresu dwudziestolecia międzywojennego, czardasze i nieśmiertelna „Wesoła Wdówka". Koncert poprowadzi, śpiewający partie solowe i duety Andrzej Smogór (baryton), jego partnerką w ariach będzie Ewa Mierzyńska (sopran), akompaniować będzie Adam Mazoń. 2 lata temu na scenie DDK występowało powyższe trio, w maju 2016 r. przyjeżdżają z nowym programem. DDK