Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Trwa „Akcja znicz 2010” na drogach powiatu dąbrowskiego

Trwa „Akcja znicz 2010” na drogach powiatu dąbrowskiego

Trwa „Akcja znicz 2010” na drogach powiatu dąbrowskiego

W dniach od 29 października do 1 listopada br. dąbrowska drogówka wraz z funkcjonariuszami innych wydziałów Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, realizuje działania w ramach ogólnopolskiej Akcji Znicz 2010.
Podczas tych dni, zadania funkcjonariuszy polegają na wzmożonych patrolach na drogach powiatowych i wojewódzkich. Ponadto w ramach tych działań, prowadzone będą kontrole pojazdów, ukierunkowane na sprawdzanie stanu trzeźwości kierowców, ilości przewożonych osób w pojeździe, obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa czy wożenia dzieci w fotelikach oraz inne wykroczenia mające wpływ na stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wydział Ruchu Drogowego KPP uzgadnia z zarządcami dróg zmiany w organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w czasie trwania Święta Zmarłych i Dnia Zadusznego.

W dniu 1 XI działania patroli będą przede wszystkim nakierowane na pomoc uczestnikom ruchu drogowego w celu ułatwienia wyjazdów i wjazdów na drogi w rejonie cmentarzy i ruchu pieszych.

Obserwując sytuacje lat ubiegłych, w okresie Święta Zmarłych dochodzi do znacznej aktywności przestępców, polegającej na dokonywaniu włamań do obiektów mieszkalnych i samochodów. W związku z tym KPP kieruje wszystkie siły na patrolowanie rejonów podległych, w kierunku przeciwdziałania przestępstwom i wykroczeniom.

Opracowanie: Wydz.Ruchu Drogowego KPP

W dniach od 29 października do 1 listopada br. dąbrowska drogówka wraz z funkcjonariuszami innych wydziałów Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, realizuje działania w ramach ogólnopolskiej Akcji Znicz 2010.Podczas tych dni, zadania funkcjonariuszy polegają na wzmożonych patrolach na drogach powiatowych i wojewódzkich. Ponadto w ramach tych działań, prowadzone będą kontrole pojazdów, ukierunkowane na sprawdzanie stanu trzeźwości kierowców, ilości przewożonych osób w pojeździe, obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa czy wożenia dzieci w fotelikach oraz inne wykroczenia mające wpływ na stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wydział Ruchu Drogowego KPP uzgadnia z zarządcami dróg zmiany w organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w czasie trwania Święta Zmarłych i Dnia Zadusznego. W dniu 1 XI działania patroli będą przede wszystkim nakierowane na pomoc uczestnikom ruchu drogowego w celu ułatwienia wyjazdów i wjazdów na drogi w rejonie cmentarzy i ruchu pieszych. Obserwując sytuacje lat ubiegłych, w okresie Święta Zmarłych dochodzi do znacznej aktywności przestępców, polegającej na dokonywaniu włamań do obiektów mieszkalnych i samochodów. W związku z tym KPP kieruje wszystkie siły na patrolowanie rejonów podległych, w kierunku przeciwdziałania przestępstwom i wykroczeniom. Opracowanie: Wydz.Ruchu Drogowego KPP